Тренуємо логіку: добірка детективів

Якщо вам подобаються фільми і серіали про справжніх поліцейських з похмурими фільтрами і пригнічуючими видами, якщо ви раніше всіх здогадуєтеся, хто "вбив Кенні" і ніколи не виключаєте логіку, то саме для вас ми разом з інтернет-магазином Yakaboo.ua підготували добірку захоплюючих детективів.

К. Л. Тейлор "Крах"

Чи правда, що діти розплачуються за гріхи батьків? Ймовірно, так. Такий висновок можна зробити з книги Тейлор. Дочка головної героїні лежить в комі після спроби накласти на себе руки, а її мати охоплює параноя в спробі дізнатися причину вчинку дочки. Сьюзан береться за читання щоденника своєї 15-річної дівчинки і розуміє, що нічого не знала про неї. Їй здається, що навіть найближчі люди щось приховують. Мати починає копатися в своєму хворобливому минулому, щоб знайти причини трагедії.

У романі чергуються дві лінії, сімейна драма і психологічний детектив. Це справжнє життя Сьюзан, яка намагається допомогти дочці, і події 1990 року, де Сьюзан познайомилася з якимось Джеймсом, справжнім монстром. Як це пов'язано? Чи пов'язано це взагалі? Кожна глава робить інтригу і напругу ще сильнішою. І, звичайно, змушує включити логіку, щоби протягнути червону нитку від персонажа до персонажа, від події до події. Так і повинно бути в хорошому детективі.

Камілла Лекберг "Приборкання"

Робіт Лекберг чекають з нетерпінням всі її прихильники. Автор майстерно затягує читача в сюжет, який розгортається в кращих традиціях скандинавського детективу. Некваплива дія, безліч деталей і опис особистого життя героїв віддаляє розв'язку, але змушує читати більше і швидше, адже вже несила терпіти.

Ось і головній героїні не терпиться. Вона пише книгу про Лайлу Ковальські - жінку, яка багато років тому по-звірячому вбила чоловіка, і яка тримала свою маленьку дочку на ланцюзі у підвалі. Лайлу неможливо розговорити, вбивця бажає спілкуватися тільки на абстрактні теми. У підсумку, все, що є у головної героїні, - це зібрані її розслідуванням розпливчасті натяки. Даремні вони були, доки не стали набувати нового сенсу з появою в місті серійного вбивці.

Докази з далекого минулого приводять до нового звіра, який не припиняв полювання всі ці роки. Лекберг захоплююче описує одержимість маніяка, майстерно переплітаючи історію минулого із сьогоденням, роблячи несподіваний поворот у кінці. Автор описує людей, характери, долі, уникаючи занудства при цьому. А коли в ці історії проникає жах і секрети, відірватися неможливо.

Елен Гремійон "Гарсоньєрка"

І знову психологічний детектив. Цього разу події відбуваються в Аргентині в 1987 році. Молоду танцівницю танго Лісандру знаходять викинутою з вікна з п'ятого поверху. Її чоловік, практикуючий психоаналітик Вітторіо Пюіг, потрапляє під підозру, його заарештовують до з'ясування обставин цього вбивства або самогубства. Колишня пацієнтка, дізнавшись про те, що трапилося, намагається допомогти доктору і починає власне розслідування. Вона слухає записи сеансів Пюіга з його пацієнтами, вивчає їхнє життя, і це змушує читача підозрювати кожного з них.

Так що трапилося з Лісандрою? Її вбив чоловік, хтось із його пацієнтів або вона сама? А фоном для головної лінії стали справжні події Аргентини того часу - диктаторський режим, який з усіма своїми смертями і бідами так сильно відбився на душевному стані його жертв. Гремійон так хвацько закрутила сюжет, що інтрига тримає читача до кінця і не дозволяє розгадати загадку завчасно самому, тим більше, що кінцівка вас дуже сильно здивує.
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

3 найкращі способи позбутися болю у спині
Поєднання таких способів лікування запобігає проведенню оперативного методу, допомагає зменшити зайве застосування таблеток, надає тривалий вплив, що запобігає виникненню та рецидиву захворювання. 
Читати більше