Травень. Актуальні фрази місяця. Вадим Денисенко

Травень. Актуальні фрази місяця

Вадим Денисенко, радник міністра внутрішніх справ України

Удар російських ракет по залізничному мосту біля Затоки через Дністровський лиман – це не тільки про воєнні дії. Це ще й удар по нашому експорту і відрізання дунайських портів Ізмаїл, Рені, Кілія від української економіки. Вже зараз можна з великою долею імовірності говорити про те, що головна ціль росіян в цій війні – повна деіндустріалізація України незалежно від результатів бойових дій.

Російським окупантам потрібна дуже бідна, аграрно-сировинна територія з наднизьким інтелектуальним потенціалом, яку вони, в разі окупації зможуть ментально перемолоти за одне-два покоління, втіливши ідею «єдиного народу». А в разі воєнної невдачі вони сподіваються, що цілий ряд населених пунктів ніколи вже не зможе відновити свій інтелектуальний (читай – антиросійський) потенціал. І як результат, за деякий час вони зможуть забрати цю землю собі.

Без розуміння саме цього аспекту неможливо зрозуміти і всю логіку дій рашистів на нашій території. Що нам робити крім армійського аспекту? Я вже писав неодноразово: нам уже потрібно змінити структуру управління країною. Ми маємо створити воєнний Кабмін, бо війна – це надовго. І є чотири теми, які має курирувати цей Кабмін: армія та внутрішня безпека, експорт, переселенці та перенесення підприємств, продовольча безпека.

Цей Кабмін має займатися ручним макро менеджментом, інколи навіть на межі порушення законів. Те, що за два місяці ми не створили такий воєнний Кабмін – це, на жаль, величезна помилка.

PS

Російські окупанти знищують нашу історію і культуру

Директорка-колаборантка Маріупольського краєзнавчого музею, яка знала точне місце таємного зберігання шедеврів, особисто передала окупантам всі найцінніші експонати. Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив у телеграмі радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. «Культурна спадщина. Окупанти повністю вивезли всі цінні експонати з Музею краєзнавства та Художнього музею. В Маріуполі зберігалось сім оригінальних шедеврів, які за попередньою інформацією були передані окупантам директоркою Маріупольського краєзнавчого музею Наталією Капусниковою, яка знала точне місце таємного зберігання шедеврів та особисто передала все з рук в руки», - сказано в повідомленні.

Окрім того, як зазначає Андрющенко, директорка музею бере участь у формуванні абсолютно брехливої інформації про знищення музею «Азовом». Так, Капусникова розповідає, що 15 березня вона особисто бачила, як полк Азов руйнував музей. «Однак, керівник Департаменту культури міськради Діана Трима саме 15 березня у другій половині дня була в обох музеях перед евакуацією і може засвідчити про абсолютну брехню з боку Капусникової», - зазначив радник міського голови Маріуполя.

Російські загарбники завдали чергового удару по Харківській області - ворог знищив Національний музей Григорія Сковороди, що знаходиться у селі Сковородинівка Золочіського району. Про це повідомив очільник Золочівської громади Віктор Коваленко. Згідно з останніми даними, російські війська знищили музей Григорія Сковороди прямим влучанням ракети у ніч проти 07 травня. За словами очевидців, снаряд влетів під дах будівлі, спалахнула пожежа. Вогонь охопив усі приміщення музею. В результаті нової атаки рашистів був поранений 35-річний син директора музею, який залишився на ніч охороняти приміщення. Чоловіка витягли з-під завалів, медики діагностували у нього травму ноги та відправили до лікарні.

Статуя українського філософа під час ракетного обстрілу вціліла.....

У Харкові рашисти знищили єдиний в Україні банк рослин. То був єдиний в Україні банк рослин. там зберігалося понад 160 тисяч сортів та гібридів з усього світу. Рашисти спалили все дотла. Це сховище пережило Другу світову війну, але не пережило приходу московських визволителів.

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса та практичність: які матеріали використовують для оббивки м’яких меблів
Від того, наскільки вона буде практичною та міцною, залежатиме тривалість її «життя» та привабливого вигляду меблів, тож це варто враховувати, вибираючи диван чи крісло.
Читати більше
Чи можна займатися спортом під час місячних і як це впливає на організм
Останнім часом ставлення до особливостей жіночого організму змінилося на більш помірковане. Водночас оновились рекомендації щодо занять спортом під час місячних. Сьогодні ми розповімо про них.
Читати більше