Традиційні українські страви, про які ми не знаємо

29 січня 2018
Konomi H.
Українська кухня славиться борщем, варениками і, звичайно ж, салом, та викликає неабиякий інтерес серед іноземних туристів. Але традиційні страви можуть здивувати й самих українців, тому що, скажемо відверто, не всі з них відомі широкому загалу, до того ж у регіонах приберегли фірмові рецепти смаколиків "для внутрішнього користування".

Мене звати Аліса, мені 21 і разом з друзями я вирушила Україною, щоб дізнатися, чим насправді любить смакувати моя країна. Пересувалися потягом, попутками, і трошки автобусом) Житло знімали на Doba.ua.

Котлета по-київськи

Наша мандрівка розпочалася зі спокійної прогулянки рідним Києвом. Смачною візитівкою столиці заслужено вважають котлету по-київськи, але я ніколи її не куштувала. Саме тому ми з друзями зустрілися не на вокзалі, а в невеликому ресторані на Хрещатику.

Для тих, хто "в танку", тобто для мене та друзів, я вивідала рецепт. Спочатку відбивають куряче філе, а потім у нього загортають кульку холодного вершкового масла з травами, грибами або іншим начинням. Далі вся ця краса панірується та обсмажується у фритюрі. Трапляється, що у котлету вставляють кісточку від курячої ніжки. Однак наша була без неї.

Висновок: хрумка ззовні та ніжна всередині. Масло, що витікає з котлети, має ну дуже апетитний вигляд. Але ця страва точно не для панянок на дієті.
 

 
Поїсти - поїли, тож час вирушати у справжню мандрівку. Спочатку до Полтави, а далі – як піде. Найбільший страх – не влізти в улюблені джинси.

Полтавські пундики

До Полтави дісталися автобусом. У місті зупинилися в орендованій квартирі. Знайшли простору квартиру на Doba.ua і, дякувати богу, жодних проблем з проживанням не мали.

Про місцеву смакоту читали в інтернеті: галушки (таке ми знаємо), мандрики (що це, мала дуже приблизне уявлення), пундики. Вирішили скуштувати останнє, бо назва ну дуже вже смішна :) Знайти їх у Полтаві було доволі легко, - і ось перед нами місцева смакота.

Якщо ви думаєте, що пундики – це пампушки, ви не вгадали. Це такі млинці (чи радше коржики) на кефірі, які смажать в олії. Можуть бути солодкі, з цукровою пудрою або медом, але бувають і солоні. Останні сподобалися мені найбільше.