Читати більше
Технології штучного інтелекту, якими вже користуються хакери
Швидкий розвиток та впровадження штучного інтелекту ще минулого року почали викликати опасання експертів, які прогнозували шкідливі наслідки та наполягали навіть на сповільненні вивчень ШІ. Напрямок настільки гнучкий та динамічний, що від використання штучного інтелекту у злочинних цілях вже не застрахований ніхто, а тим часом шахраї охоче опановують нові технології.
Зворотний бік медалі
Штучний інтелект за короткий термін довів свою ефективність. Абсолютно різні галузі так чи інакше впроваджували його у свою роботу, а сучасні гаджети взагалі стали повністю орієнтованими на ШІ. Активно змінюється і ігрова індустрія — українські онлайн казино переймають успішні європейські приклади та вдосконалюють сервіс. Наприклад, https://globalunitygroup.com/ вже використовує сучасні інструменти аналізу поведінки гравців.
Попри очевидні переваги такої технологічної революції, поза увагою залишаються негативні наслідки, спричинені штучним інтелектом. Одним з найочевидніших стала загроза для інформаційного простору — можливість створення дипфейків та штучне генерування контенту вже неодноразово створювало резонансні випадки. На щастя,
великі корпорації досить швидко реагують на такі випадки, вимагаючи розробників позначати контент, що створений за допомогою ШІ.
Навіть в цьому ключі шахрайські схеми з масовими розсилками фішингових повідомлень та навіть телефонними дзвінками набувають зовсім інших масштабів, адже сучасні інструменти дозволяють відтворити голос людини з максимальною схожістю.
Повстання машин
Одним із головних призначень інструментів штучного інтелекту вважалася автоматизація людської праці, тож така функція цілком підходить і інтернет-шахраям. Завдяки можливості систем до самонавчання шкідливе програмне забезпечення може вдосконалюватися з кожним днем:
- Легше зламувати паролі;
- Передбачати поведінку користувача;
- Знаходити вразливості у системах, що непомітні людині.
Уявлення хакерів як програмістів, що вручну відгадують пароль від електронної пошти, дуже сильно застаріло.
Ті ж самі методики застосовуються і при створенні так званих вірусів - алгоритми системи дозволяють з більшою ефективністю обходити захист та ставати практично невразливими. Зрештою, не слід забувати, що для протиборства з подібними шахрайськими прийомами так само залучений штучний інтелект, тож прямо зараз ми можемо спостерігати своєрідні перегони технологій, зважаючи на швидкість змін в індустрії.
Умови використання матеріалів сайту
Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку
Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com
Читати більше
Читати більше
Читати більше