Тайм менеджмент для фотографа

2 березня 2017
Фотограф
У швидкоплинності сучасного світу дуже важко встигнути за всіма змінами і новинками, які відбуваються у фотографії — нова апаратура, нові техніки, нові тренди — все це з’являється чи не щодня. Саме тому, щоби бути успішним і досягнути поставленої перед собою цілі, для молодого фотографа така річ, як тайм менеджмент — є життєво необхідним.

Інструменти ефективного тайм менеджменту:

1. Щотижневик.
2. Матриця Ейзенхауера
 
3. Побільше кольору.
4. DO NOT BREAK A CHAIN або не переривай ланцюг.
5. Розставте пріоритети в тайм менеджменті.
6. Делегуйте!
7. Дедлайн.

Всі подробиці - у нашій статті!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

22 дивні, але достовірні факти про літаки, про які не розповідають у турагентствах
Багато з нас не раз літали на літаку і мало не напам'ять знаємо всі хитрощі і секрети успішного перельоту. Але, виявляється, є ще щось, про що не підозрюють навіть найдосвідченіші мандрівники.
Читати більше
«ЛЮБIТЬ УКРАЇНУ В ГРОМУ КАНОНАД...»: 70 РОКIВ ТОМУ КРЕМЛЬ ЗАТАВРУВАВ БЕСМЕРТНИЙ ВIРШ ВОЛОДИМИРА СОСЮРИ І ЙОГО САМОГО
«І я од радостi все простив, — зазначає розчулений Володимир Сосюра, — i те, що кричав на мене Корнiйчук, i те, що писав про мене Малишко в «Радянськiй Українi», i всiм-всiм дезорiєнтованим братам, що били мене так, що аж серце гуло од ударiв. Ви ж знаєте, як у нас умiють бити. Я всiм прощаю i всiх люблю».
Читати більше