Тайм менеджмент для фотографа

2 березня 2017
Фотограф
У швидкоплинності сучасного світу дуже важко встигнути за всіма змінами і новинками, які відбуваються у фотографії — нова апаратура, нові техніки, нові тренди — все це з’являється чи не щодня. Саме тому, щоби бути успішним і досягнути поставленої перед собою цілі, для молодого фотографа така річ, як тайм менеджмент — є життєво необхідним.

Інструменти ефективного тайм менеджменту:

1. Щотижневик.
2. Матриця Ейзенхауера
 
3. Побільше кольору.
4. DO NOT BREAK A CHAIN або не переривай ланцюг.
5. Розставте пріоритети в тайм менеджменті.
6. Делегуйте!
7. Дедлайн.

Всі подробиці - у нашій статті!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

30 хвилин в день, які повністю змінять ваше життя
Нам постійно бракує часу. Робота, справи — за ними та втомою не встигаєш займатися тим, чим хотілося б. А життя втікає. Далі в статті розповімо про надлегкий спосіб, який допоможе встигати все.
Читати більше
Ви будете в захваті від цієї різдвяної випічки з марципанами
Сьогодні спробуємо приготувати разом щось дуже смачне, а саме німецький штолен. Цією випічкою можете потішити рідних у холодний вечір або ж одразу запам'ятати рецепт собі до свят.
Читати більше