Тайм менеджмент для фотографа

2 березня 2017
Фотограф
У швидкоплинності сучасного світу дуже важко встигнути за всіма змінами і новинками, які відбуваються у фотографії — нова апаратура, нові техніки, нові тренди — все це з’являється чи не щодня. Саме тому, щоби бути успішним і досягнути поставленої перед собою цілі, для молодого фотографа така річ, як тайм менеджмент — є життєво необхідним.

Інструменти ефективного тайм менеджменту:

1. Щотижневик.
2. Матриця Ейзенхауера
 
3. Побільше кольору.
4. DO NOT BREAK A CHAIN або не переривай ланцюг.
5. Розставте пріоритети в тайм менеджменті.
6. Делегуйте!
7. Дедлайн.

Всі подробиці - у нашій статті!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 занедбаних місць на планеті, від яких стає моторошно
У світі багато занедбаних місць, і кожне з них має свою історію. Якісь місця вселяють страх, якісь – почуття захоплення. У статті ми зібрали для вас наймоторошніші місця на Землі, від яких перехоплює подих.
Читати більше
XVII СТ. : ПОЛОНІЗАЦІЯ, ВІДРОДЖЕННЯ, ПОЧАТОК РУСИФІКАЦІЇ
Особлива важливість цієї епохи для долі українства та його питомої мови не підлягає жодним сумнівам, хоча в різні її періоди в різних куточках української ойкумени відбувалися відмінні навзаєм, не раз "протилежні за знаком" процеси.
Читати більше
Як слов'янки прикраси носили
Яскравим та виразним наповненням до українського народного одягу виступали прикраси. Вони виконували захисну функцію амулетів, талісманів, оберегів, які супроводжували людей упродовж життя. Основним призначенням ювелірних виробів було доповнення до костюма. Звідси і їхня художня виразність, багатство форм і технічних прийомів, які збереглися і зараз.
Читати більше