Таємниці успішних пар

18 березня 2020
Олена Українка
Для щасливих пар любов і здорові взаємини передбачають роботу в одній команді.

За словами філософа Пола Тілліча, будь-яке ставлення до іншої людини вимагає уваги та доброти.

7 секретів всіх успішних пар

  • Вони отримують задоволення одне від одного

Це просто – щасливі пари люблять бути разом, багато спілкуватися та робити все вдвох. Одне подружжя, яке одружене вже понад три десятиліття, поділилися "секретом" довголіття пари. Він полягає в тому, що партнери проводять багато часу разом і завжди погоджуються одне з одним.

  • Успішні пари мудро конфліктують

Коли двоє людей живуть разом, у них неодмінно виникають розбіжності в думках та конфлікти. Успішні пари сваряться, але роблять це вміло: так, щоб зробити відносини сильнішими, а не слабшими.

Одна з методик, яку вони використовують, – це вибір слів. Наприклад, дослідники Каліфорнійського університету виявили, що такі пари, як правило, використовують множинні займенники ("ми", "нас" і "наші"), а не однини ("я", "ти" і "моє" ). Як результат, вони мають меншу ймовірність відчувати стрес після сварки.

  • Партнери пробачають і самі перепрошують

Вони прощають і відпускають образи. А коли зробили щось недобре чи образливе, то обов'язково перепрошують.

  •  Успішні пари знаходяться на одному шляху

"Не існує поняття, як-от життя між ними. Успішні пари не просто обіцяють одне одному, що вони це зроблять, а дійсно виконують свої обіцянки", — каже експерт Пат Райлі.

  • Успішні пари позитивно ставляться одне до одного

Дослідник шлюбу, доктор наук Джон Готман, каже, що щасливі пари мають стосунки, які характеризуються повагою, прихильністю та співпереживанням, і вони приділяють пильну увагу тому, що відбувається в житті один одного.

Крім того, його дослідження показує, що щасливі пари роблять п'ять позитивних зауважень на кожне негативне, коли обговорюють конфлікт.

  • Успішні пари вчаться і розвиваються разом

Партнери в успішних парах підтримують сильні сторони та інтереси одне на одного. Якщо один партнер займається новою діяльністю, інший стає прихильним і бере участь у цьому. Кінцевий результат – міцніший емоційний зв’язок і безмежна любов.

  • Успішні пари дотримуються правила 60/40

Дослідники виявили, що "господарі шлюбу" мають високий рівень самовідданості. Так, один філософ сказав: "Більшість людей думає, що шлюб – це 50/50. Але це не так, має бути – 60/40. Коли ви віддаєте 60 %, а берете лише 40 %. І це стосується вас обох".

Джерело — "Погляд".

Зображення — pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Ольга Ольга 7 квітня 2020
дуже цікава стаття
Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше
Відчуття від переговорів (Частина 1)
За останніх двійко-трійку тижнів довелося почитати величезна кількість статей, присвячених питанням переговорів по європейській безпеці, які відразу показали те, що основні рухи відбуваються в тіні, а тому вони спочатку не призначені для широкої публіки…
Читати більше