Свято наближається. Головні ялинки України та світу

Новорічні ялинки в українських містах все частіше порівнюють із тими, які ми звикли бачити у голівудських фільмах. Вітчизняні дизайнери останні роки більш креативно почали підходити про прикрашання святкових дерев, а також беруть найкраще зі світових трендів.

ТРЕНД №1. Більше світла

Вогники — обов'язковий атрибут новорічної ялинки. А чим більше їх, тим більш вражаючий вигляд має дерево в темну пору доби. Цьогоріч головні ялинки українських міст, як ніколи, яскраві. Щоб прикрасити головну новорічну красуню в столиці, на ній розмістили майже 3 кілометри гірлянд.

ТРЕНД №2. Мінімалізм кольорів

Були часи, коли ялинки прикрашали максимально строкато в плані кольорів. Чим більше різних відтінків, тим "веселішим" здавався декор. Утім, зараз від строкатості нарешті відійшли, і тепер актуальною є монотонність. Яскравий приклад  — головна ялинка Львова, розміщена перед Оперним театром. Вогники світять теплим жовтим відтінком. Користувачі соцмереж через стильну гірлянду порівнюють львівську красуню із ялинкою в Нью-Йорку.

ТРЕНД №3. Креатив

Хвиля нестандартного підходу до дизайну ялинок тільки починає вкраплюватися в українські реалії. Але, зважаючи на такі тенденції у світі, це лише питання часу.

Найбільшою у світі є незвична ялинка, а точніше інсталяція у формі дерева, в Італії. Силует ялинки сформували з сотень вогників, які розмістили на верхівках дерев. Висота незвичної ялинки становить близько 650 метрів. Щоб усі ці вогники засвітились, довелось прокласти понад 8 кілометрів електричних кабелів.

А от головна ялинка Вільнюса прикрашена годинниковими механізмами, що символізують наближення Різдва. Для створення ялинки використали 6 тис. гілок, які кріпили на металеву конструкцію висотою 27 метрів.
Використати магію світла вирішили і в далекій Австралії. 16-метрова ялинка в Мельбурні складається з близько 200 світлодіодних ламп у формі ялинкових гілок.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше