Свобода і воля

"Назвався галушкою – лізь у горщик!" - свідчить народна мудрість. Лізу.

Дорогою стрічаю дві думки. Обидві представилися мовними секретарями Мозку – батька по-їхньому. Помічаю, що в кожної за спиною сховано одну руку. Не подаю виду, що помітив, і запитую: "Як Вас звати?" Одна каже - Свобода, інша каже – Воля. Запитую: "Ви сестри?" "Сестри-близнючки, - відповідають, - і мама наша Душа". "І чим же Ви відрізняєтеся, шановні?" – запитую й дивлюся в очі Свободі. Вона звільняє ліву руку з-за спини, піднімає долоню д’горі й каже: "Ось тут все написано, читай!" Дивлюсь на Волю, вона аналогічно демонструє власну праву долоню. Зводжу їхні долоні до купи й читаю:

Свобода народжена з лівого колового руху енергій Слова, що було споконвіку, буквами Азбуки; Воля народжена з правого колового руху енергій Слова, що було споконвіку і Веде Людей до визволення власного божественного "Я".

- Що ж у кожної з Вас є від тата і мами? – запитую, спантеличений відкриттям.

Свобода мовить: Тато часто плутається у значеннях букв, бо його склероз, що, за свідченням Юрка Іллєнка, в богів зветься наукою, прогресує, а мама йому весь час відновлює первинну пам'ять, аби наш Всесвіт тримати в рівновазі.

Воля мовить: Свобода через татовий вплив часто збочує з дороги Святого Розуміння, тож мені доводиться докладати вольові зусилля, аби питома вага її Душі не призвела до різноваги функцій Мозку і Серця.

- А Ви заміжні? – запитую просвітлений.

- Так, - відповідають в унісон, - з іншими думками. Вони там – у горщику, кип'яток готують.

- Каторжна у Вас робота, - висловлюю співчуття й розумію, що кажу глупство.

- Тата і Маму не заміниш у Всесвіті, - відповідають слушно й проминають.

29.03.2018

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше