Світові майстри стріт-арту допомагають маленьким українцям повірити в мрію

В Україні продовжує своє існування фестиваль Mural Social Club. Уже не перший раз фестиваль за підтримки міжнародної організації UNICEF влаштовує соціальний проект "Mural Social Club: Back to School". Він спрямований на те, щоб як діти, так і дорослі ніколи не припиняли мріяти і завжди вірили в здійснення бажань. Девізом фестивалю є фраза "Світ без кліше і рамок".
 
ukraineartnews.com
 
Літо 2017 року "Mural Social Club: Back to School" присвячує українським містам, таким, як Київ, Черкаси, Чернігів, Волноваха, Попасна. У проекті беруть участь художники з України, Італії, Франції, Ізраїлю, Аргентини, Чилі, Росії, Південної Африки. Захід в Україні ініціював благодійний фонд Sky Art Foundation. Куратори проекту: Жюльєн Маллан (Julien Malland, Франція), Олег Соснів (Україна).

Виховна колонія в Кременчуці

Мурал італійського вуличного художника Millo під назвою "Power of Imagination" ("Сила уяви") з'явився на стіні будівлі Кременчуцької виховної колонії.
 
Джерело фото: streetartnews.net
 
"Сила уяви - це ключ до нескінченності мрії, що сприяє розвиткові нашого власного творчого потенціалу. Сила уяви - це та сила, яка спонукає нас втілювати свої особисті мрії і довіряти життєвим можливостям. Я створив цей мурал з метою надати надію і сили всім тим, хто залишає позаду важкий шлях", - пояснює Millo свою роботу.

Гімназія в Києві

ukraineartnews.com
 
Аргентинський художник Франко Фасолі (Franco Fasoli або JAZ) прикрасив стіну Київської гімназії № 267.

На створення мурала в Києві аргентинському художнику Франку Фасолі знадобився тиждень. Його творчий метод - зображення тварин в природному місці існування, часом разом з їхніми відображеннями. Замість конфронтації - комунікація. "Я зобразив діалог між хижими кішками в лісі, які говорять між собою зрозумілою тільки їм мовою, в їхньому випадку це спілкування відбувається через смужки на тілі. Комунікація і з'єднання через своєрідні сигнали, без будь-яких слів і, в моєму випадку, цей досвід схожий на танець", - прокоментував свою роботу Фасолі.

Школа в Попасній

ukraineartnews.com
 
Попасна (Луганська область), ЗОШ № 1: мурал французького майстра Жюльєна Малана (Julien Malland), відомого як Seth Globepainter.
 
Творчість та уява повинні перемагати агресію - ось його послання. Художник є одним з кураторів проекту "Mural Social Club: Back to School" - 2017.

Школа в Черкасах

ukraineartnews.com
 
Ігри дітей - як політ ластівок. Мурал португальського художника Антоніо Каррера, відомого як Pantonio, створювався впродовж 4 днів для школи №15 в Черкасах.
 
urbanitewebzine.com

Школа в Чернігові

urbanitewebzine.com
 
Мурал "Бесіда" від одного з піонерів муралізму в Латинській Америці, 71-річного Моно Гонзалеса (Mono Gonzalez, Чилі), з'явився на стіні школи № 30 в Чернігові.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше
Фотодобірка українських місць Нью-Йорка (част. 1)
Вулиця Тараса Шевченка, кредитна спілка-мільярдер, легендарний український ресторан, де знімають голівудські фільми, представництво України при ООН — усе це та багато іншого, пов'язаного з Україною, ви зустрінете в Нью-Йорку.
Читати більше