Світлини National Geographic: люди

13 травня 2019
Annie

National Geographic часто тішить нас неймовірними фотографіями, але не забуває й про непрофесійних фотографів, яким пропонують брати участь в різних конкурсах. До третього травня відбувався прийом робіт на щорічний National Geographic Travel Photo Contest, де можна виграти від 750 до 7 500 доларів.

Усі надіслані фотографії видання публікує у вільному доступі на офіційному сайті. Цього року фотографи змагалися в трьох категоріях: «Люди», «Міста» і «Природа».
 
До вашої уваги категорія "Люди". На наш погляд, саме вони торкають душу найбільше. За улюбленою справою чи за безстрашними вчинками. Усе це — вони.

«Сушка білизни під соцнем». Танвір Рохан

«Ринковий день». Райан Кост

«Ми їдемо разом, ми летимо разом». Тихомир Трічков

«М'ясник». Антоніо Леонґ

«Якщо ти впадеш... повстань знову!» Абхішек Саббарвал

"Жага швидкості". Дейл Джонсон

«Левіафан». Ерік Сейднер

«Збір висушеного чилі». Танвір Рохан

«Замерзлий край». Алессандра Меніконці

«Білі смуги». Іван Марго

 «Колір хаосу». Метт Хорспул

Обкладинка — pinterest.com 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сім речей, які ти маєш зробити до 7:30
Успішні люди дуже різні, але їх об'єднує одна спільна риса: там, де інші бачать непереборні перешкоди, вони знаходять нові можливості. Тревіс Бредбері розповідає про сім ранкових звички, які відрізняють їх від простих смертних, що насилу прокидаються вранці.
Читати більше