сутність без тіні

Тіло Я жило Тінню у сірому Світлі Пітьми, Примарою серед іншої сірості. І не було того, хто б позбавив Я сутності Тіні. Вийшло воно на узбіччя чорноти, дивиться, а там, за Межею, Світло Сонця Весну гуляє. І така туга взяла Примару, таке невимовне страждання охопило її сутність, що Світло Пітьми від розпуки втрачало сірість і занурювало Я Тіла в повну відсутність. Тільки Серце гупотіло в скронях і вірило в Світло Істини. Так тривало доти, поки Серце Примари не почуло Клич із-за Межі, й вона пішла його Шляхом, позбавившись усіляких сумнівів і страху. Серце Я співало Пісню Свободи Святого Розуміння…

***

Матріон відгуляв Весну – посадив город, навів порядок у Хаті, зібрав сили Волі, Віри й Любові та подався шукати Сутність без Тіні. Земне побутування так допекло його кості, що вони вже відмовлялися носити тіло серед щоденних клопотів Життя. Розумів, що без оновлення Джерела Світла в собі далі життя не мало сенсу.

Іде він день, іде другий, а на третій день під Вечір вирішив переночувати в Копиці Сіна скраю Лісу. Тільки-тільки Сон почав його брати в обійми разом із несамовитим запахом сіна, як тут, де не візьмись, перед внутрішнім зором постала осяйна Сутність. Така вже гарна, як писанка. Стоїть собі та й сяє. Ось, - вирішує Матріон, не просинаючись, - прийшла Сутність без Тіні!

- Чого тобі? – запитує, вражений не людською красою Примари.

- Ти шукав мене, ось я й прийшла. Чого тобі?

- Шукав, то правда. Хотів Тебе несамовито, то теж правда. А тепер ось і не втямлю, як Тебе хотіти, коли така неміч взялася тіла.

- А Ти спробуй, але впевнено, натхненно, повір і полюби усіма фібрами Душі! – переконливо мовила Сутність без жодного лукавства.

Матріон глибоко вдихнув усі Запахи Лугу й Весни, аж дух перехопило, у голові запаморочилося, Свідомість зникла у чий бік невідомо, а Серце… Незчувся, як Світло Любові розтрощило його Шкаралупу Часу-Простору, впускаючи ДУХ Тіла Я, осяяного Щастям. Злука набула Образу небаченої Сутності - вмить зникли Тіні, і не було нічого довкруги, що б не сяяло Світлом Радості.

9.05.2018

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше