Студенти з Маріуполя створили портрет Стіва Джобса з комп'ютерних клавіш

18 листопада 2016
Annie
Портрет Стіва Джобса, створений студентами з Маріуполя, може незабаром з'явитися в музеї або одному з офісів компанії Apple.
 
ain.ua
 
Це не просто портрет - обличчя Джобса повністю викладене з комп'ютерних клавіш. Більше того, в картині зашифровано кілька слів: Apple, Steve Jobs та iPhone. Побачивши цей портрет у соціальних мережах, представники компанії Apple зв'язалися з одним з його авторів і висловили йому своє захоплення, після чого студенти вирішили подарувати картину компанії. Зараз вони ведуть переговори з представниками Apple про те, як найкраще передати портрет в Купертіно.
 
Портрет створили студенти Маріанна Семенюта, Дарія Папуш та Іван Кучугура. Одноголосно вирішивши, що на картині буде зображений їхній кумир Стів Джобс, вони взялися за роботу. Як повідомляється в блозі, на портрет пішло більше 100 клавіатур і більше 5000 клавіш. "Створення почалося з розбирання старих клавіатур, які приносили студенти нашої академії, і закінчилося вже новими, з магазину", - розповів директор "Академії ШАГ" в Маріуполі Ігор Смаглій.
Портрет "засвітився" у Facebook-спільноті маріупольської академії 12 листопада, після чого з художниками зв'язався співробітник компанії Apple і запросив до чату з агентом підтримки. Після попередніх переговорів студентам дали email відділу реклами, з яким будуть обговорюватися подальші дії. "Вони нам написали, що захоплені й запитали, чи хочемо ми надіслати їм картину?", - розповів Смаглій в коментарі ain.ua. Студенти з радістю погодилися.
 
Іван Кучугура, один з авторів портрету
ain.ua

 
Історія з картиною вже встигла наробити шуму в ЗМІ, адже молоді українці нечасто отримують приємні коментарі від представників Apple. Щоправда, багато хто розтлумачив інформацію невірно і написав, що команда наче б то продасть портрет компанії. Насправді картина буде подарунком компанії Apple від маріупольських студентів. "Спочатку ми її робили для себе. Хотіли захопити студентів процесом. Колективна велика і творча робота. А отримали такий резонанс", - розповів Смаглій. - "Ми розуміємо, що нашу працю побачить більше людей, якщо ми подаруємо портрет і його розмістять в музеї Apple, наприклад".

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Що можна дізнатися про себе на основі власних сексуальних фантазій
Наші сексуальні фантазії відображають, принаймні частково, особистісні риси та особливості. Доктор філософії Джастін ЛейМіллер, вивчаючи сексуальні фантазії понад 4000 американців для своєї книги, виявив, основні п'ять факторів особистості. А саме...
Читати більше
УКРАЇНСЬКІ РОБІН ГУДИ
В історії України відомо чимало славетних імен народних месників та благородних розбійників, які намагались відновити соціальну справедливість, грабуючи багатих та роздаючи награбоване бідним. То чиї це імена та що відомо про цих персон?
Читати більше