Стороннім вхід заборонено!

1 серпня 2016
Клавдія
Люди стали настільки невихованним, що для них перестали існувати будь-які неписані закони. Вони навіть не вважають чимось поганим свою безтактність щодо інших. Люди для людей стали тимчасовими іграшками, які ламаючись замінюються іншими. Нікому й на думку не спаде, що безтактність, яка виражається у необережних словах, обіцянках, порадах, питаннях, може зранити глибше, за ніж.

Такі люди, на перший погляд, безликі, до них ставишся, як до погоди: яка є, таку й приймай. І лише згодом ти розумієш, що ця "невинність" з набридливою цікавістю зазирає тобі під ковдру, не спитавшись дозволу.
 
Так і у стосунках між людьми: "третій" чомусь завжди знає про відносини більше. Треба мати сильний характер і тверезий погляд на ситуацію, щоб відгородити себе від нахабства таких "друзів".

СТОРОННІМ ВХІД ЗАБОРОНЕНО. ЯКЩО МЕНІ ЗНАДОБИТЬСЯ ПОРАДА, Я СПИТАЮСЯ. А БЕЗ ЗАПРОШЕННЯ ЛІЗТИ НЕ ПОТРІБНО.

Ще від нудьги люди починають вигадувати статуси у відносинах. Тобто, погано знаючись на фізиці, наприклад, вигадують ядерну бомбу... Їм смішно і цікаво, а інші страждають.
 
Те, що відбувається у відносинах між двома людьми, не потребує назви. Вони самі знають, що відбувається, вони все контролюють, стороннім там нема чого робити. А всі ці статуси (чоловік, дружина, коханець, коханка, друг, подруга..) цікавлять лише "третього", якому нудно у своєму житті.

Нащо взагалі називати те, що можна лише відчути й до чого не можна доторкнутися?

Усі статуси до чогось змушують. Якщо ти чоловік, ти ПОВИНЕН піклуватися про дружину; якщо дружина, ПОВИННА бути вірною опорою для чоловіка; якщо коханец/коханка, ПОВИНЕН віддавати себе і свій час на благо іншого; якщо друг, ПОВИНЕН вислуховувати і допомагати у скруті...
 
Ти весь час щось повинен робити. Але чи хочеш ти цого насправді...?
 
Сумна реальність сучасності змушує задати собі питання: "Навіщо потрібні статуси?" Вони являють собою відповідальність, яку так не люблять і від якої стрімголов тікають люди. Вимагати любові чи уваги - безглуздо. Лише добровільне бажання, а не статус, який змушує, вартує подальшої перспективи відносин. Треба давати свободу одне одному.
 
Усі живуть за писаними й неписаними законами, але ніхто не задумується над їхньою ефективністю. Наче за інерцією ми звикли вважати вигадане кимось багато століть назад праведним. А що, як ми плутаємо його з грішним? Наші закони та звичаї настільки далекі від реального повсякденного життя, що плутаєшся в намірах всевишного. Як тільки людину примушують до чогось, у неї немов щось виходить з ладу у свідомості. А закон не тільки обмальовуює межі дозволеного, а й вказує, що і як треба робити, тобто відбиває будь-яке бажання дотримуватися правил. Звісно, на Землі був би безлад без загальноприйнятих істин, але деякі з них (ті, що стосуються відносин) слід переглянути, аби звільнити людей від відповідальності, якої вони лякаються і яку оминають.
 
Тоді все було би по-чесному: ми б не боялися кохати, у відносинах все було б збудовано на щирому бажанні, без примусу (бо ніхто нікому нічого не винен...).
 
Не знаю, будемо ми від цього щасливішими чи ні, але незалежними від сторонньої цікавості й власних страхів точно станемо. А це вже неабияка перемога...
 
В будь-якому разі, відносини між людьми - це складний міханізм, який потребує турботливого ставлення збоку користувачів. Його треба оберігати від сторонніх, котрі нахабно лізуть у нутрощі. Будь-яка можливість отримати кайф від спілкування має бути використана, бо дуже часто люди через певні обставини повинні тактовно підтримувати нудну й нецікаву бесіду. Дехто не розуміє, що насильно симпатію не викличеш (хіба, що блювоту). Якщо ти нудний, то тільки такі ж нецікаві люди зможуть спілкуватися з тобою більше одного разу, бо у вас спільні "інтереси". Індивідуальність весь час утамовує спрагу нових знань, а пересічність такої проблеми не має: її все влаштовуює так, як воно є.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вибрати сережки відповідно до форми вашого обличчя
Час від часу ми розповідаємо про те, як світ і мода змінюють одне одного. Мабуть, ви самі це відчуваєте по тому, як змінюються тренди. Адже вони чутливі до культурного підґрунтя. Сьогодні ми поговоримо про прикраси, зокрема про золоті сережки. Розповімо, як правильно обрати і купити золоті кульчики, які будуть личити формі вашого лиця.
Читати більше
ЖИВОПИС ВАСИЛЯ ПОПОВИЧА: НЕЗЕМНА КРАСА КАРПАТСЬКИХ КРАЄВИДІВ, ЧАРІВНІ МІСЬКІ ПЕЙЗАЖІ, СОКОВИТІ НАТЮРМОРТИ
У його роботах немає напруги, драматизму, а є спокій і мальовнича привабливість природи; принадність для прогулянок і споглядання старовинних вулиць і будинків; розкішність зображеного в натюрмортах.
Читати більше
8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше