Сторонніх та чужинців немає

Все, що ми дізнаємося один про одного — частина великої гри. Суть цієї гри — інформаційна перевага. Україна розквітне за будь-яких умов, але краще вже раніше, ніж потім. Ми обрали шлях перетворень, в першу чергу - технологічних. Ми обрали шлях людяності. Україна безмежна, і не тільки слова стануть на чолі цих змін. Ми навчимося цінувати один одного. Ми навчимося бути першими. Ми навчимося вчасно згадувати наші перемоги.

Сторонніх та чужинців немає — це дійсно так. Є лише час очікування. Очікування знань стає знаннями. Очікування перемоги перетворюється на перемогу. Очікування пригоди стає пригодою. Очікування дива стає дивомНаш етнос значно більший ідеологічно, ніж проявлений територіально. Ми сильні духом та наділені талантами. Ми гостинні. В інформаційному просторі наша країна гідна звання IT-імперії #1, адже професії типу "людина-знакова система" є одним з найкращих вимірів таланту. Ми здатні на неможливе — реалізацію незбагненних проектів. Ми здатні на дива.

Коли реалізується диво довіри? Коли її показник у соціальному просторі сягне небокраю?

Справжній талант народжується раніше за його реалізатора. Справжній талант квітне в свободі. Крокуючи суспільними просторами, ми дізнаємося про нашу роль у світі значно більше. Наша мова — осяйна, безмежна — говорить за нас. Знання на першому місці, а поряд з ними — така знайома нам помірно гедоністична етика. Синтез, невпинний синтез культурних схем принесе розраду, і народиться нова ідентичність — панукраїнська постмодерна. Це і є ідентичність поваги та таланту, віри та відданості.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com