Стартував флеш-моб #ТвійДімУкраїна

3 травня 2018
Редакція

Однойменна громадська організація запустила флеш-моб #ТвійДімУкраїна. За словами керівника організації Ігоря Коця, більшість з нас часто чують, чому варто їхати з України і скільки тут проблем. Але є і переваги залишатись жити в Україні і, як приклад, є ті лідери змін, які не шукають щастя в інших країнах, а творять омріяну країну на місці. Важливо змінити фокус з проблеми на можливості, а де увага – там і енергія. Ми – українці, можемо бути відкритими для світу, багато мандрувати, бути мобільними, але пам’ятати, що наш дім - Україна.

Уже перші учасники флеш-мобу відзначили, що перевага України у тому, що у багатьох галузях відбуваються зміни і можна створювати правила самому, бути у чомусь першими і реалізовувати себе на 100%. Відзначають учасники і можливості розвитку україномовного інтернету, те, що Україна, порівняно з іншими європейськими країнами, дешева країна, що сучасні технологічні можливості дозволяють працювати дистанційно, що в Україні особливі кухня і пісні.

Команда організації запрошує спільно закцентувати увагу на можливостях України і підтримати флеш моб. Правила такі: необхідно записати коротке відео - до 1 хв, у горизонтальному форматі або пост у Фейсбуці і дати відповідь на три запитання: Чому я залишаюсь жити в Україні? Як стати успішним у сучасній Україні? І що є в Україні такого, чого нема деінде? Опублікувати та поставити хештег #ТвійДімУкраїна.

На сторінці організації у Фейсбуці будуть опубліковані відео чи пости, а потім виведено десятку найбільших переваг України.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як слов'янки прикраси носили
Яскравим та виразним наповненням до українського народного одягу виступали прикраси. Вони виконували захисну функцію амулетів, талісманів, оберегів, які супроводжували людей упродовж життя. Основним призначенням ювелірних виробів було доповнення до костюма. Звідси і їхня художня виразність, багатство форм і технічних прийомів, які збереглися і зараз.
Читати більше