Стартував флеш-моб #ТвійДімУкраїна

3 травня 2018
Редакція

Однойменна громадська організація запустила флеш-моб #ТвійДімУкраїна. За словами керівника організації Ігоря Коця, більшість з нас часто чують, чому варто їхати з України і скільки тут проблем. Але є і переваги залишатись жити в Україні і, як приклад, є ті лідери змін, які не шукають щастя в інших країнах, а творять омріяну країну на місці. Важливо змінити фокус з проблеми на можливості, а де увага – там і енергія. Ми – українці, можемо бути відкритими для світу, багато мандрувати, бути мобільними, але пам’ятати, що наш дім - Україна.

Уже перші учасники флеш-мобу відзначили, що перевага України у тому, що у багатьох галузях відбуваються зміни і можна створювати правила самому, бути у чомусь першими і реалізовувати себе на 100%. Відзначають учасники і можливості розвитку україномовного інтернету, те, що Україна, порівняно з іншими європейськими країнами, дешева країна, що сучасні технологічні можливості дозволяють працювати дистанційно, що в Україні особливі кухня і пісні.

Команда організації запрошує спільно закцентувати увагу на можливостях України і підтримати флеш моб. Правила такі: необхідно записати коротке відео - до 1 хв, у горизонтальному форматі або пост у Фейсбуці і дати відповідь на три запитання: Чому я залишаюсь жити в Україні? Як стати успішним у сучасній Україні? І що є в Україні такого, чого нема деінде? Опублікувати та поставити хештег #ТвійДімУкраїна.

На сторінці організації у Фейсбуці будуть опубліковані відео чи пости, а потім виведено десятку найбільших переваг України.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

"Чому я не втомлююся жити": огляд книги Ярослава Мельника
Стільки вітаїзму у назві, стільки неврозу на сторінках... Хто такий автор, та де межа його реальності і з'ява вигадки? Чи вартують маси читати геніальних письменників, якщо перші не втямлять глибини, анулюючи культурну вартість, у той час, коли останні того не пробачать?
Читати більше
Пікассо та його спокуси
Іменитий Пікассо та його Ольга. Жінка, яка кохала відомого художника все життя. Але його норов не міг втамувати спрагу. Йому були потрібні інші музи. Як кажуть французи, таке життя. От дивишся на фотографії, де люди щасливі, і в голові не вкладається, що хтось із них може завдати такого болю іншому. Детальніше - у статті.
Читати більше