Стартапи - справа молодих, але інноваторами частіше стають не в 20, а в 47

21 квітня 2017
Vitaliy DeFranko
Останнім часом вікова криза наздоганяє нас раніше, ніж повинна була б: тобі вже 25, а ти досі не створив Facebook? Отже щось пішло не так! Насправді, за статистикою, пік новаторства припадає не на 20-30 років - це справа для більш зрілих людей, яким за 40. Про це свідчать дані дослідження американського Фонду інформаційних технологій та інновацій, пише Quartz.
 
У 2016 році Фонд проаналізував понад 900 осіб, які зробили більш-менш значний внесок в технологічну економіку США. Вікова медіана американських інноваторів виявилася вищою, ніж можна було би припустити - 47 років. Всього 5,8% вибірки, в якій були присутні люди віком від 18 до 80 років, виявилися молодшими 30.
 
Пік інноваційності припадає на період від 46 до 50 років. Інтенсивність інновацій залишалася високою до 55 років і різко знижується після 65 (в цьому віці американці часто йдуть на пенсію). Зокрема, в галузі природничих наук, матеріалознавства та інформаційно-технологічних сферах люди, котрі реєстрували патенти, як правило, вже досягли зрілості в своїй кар'єрі.
Результати даного дослідження відповідають даним, отриманим у 2009 році вченими Технологічного Інституту Джорджії та Університетe Хітотсубаші в Японії, які проаналізували 1900 винахідників у США і виявили, що їхній середній вік - 47 років. Більше 20% винахідників були старше 50-ти; більше 10% - від 60 і старші.
 
Всього 5% подавали перші патенти у віці 25 років. При цьому, патенти старших винахідників були більш значущими.
 
Тож поки юні дарування наслідують Цукерберга, зрілі інноватори тихо роблять важливі відкриття.

Посилаючись на вищезазначені дослідження, на The New York Times вийшла стаття, автор якої пригадала заслуги, зокрема, Джона Ґуденафа - невичерпного винахідника, який винайшов найважливіший елемент будь-якої літій-іонної батареї, що живить буквально кожен портативний електронний девайс. Ґуденафу 94 роки, і зараз він працює над новим революційним рішенням у сфері електричного транспорту.
 
А ви говорите, стаість - не радість...

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Покривало на ліжко – мистецтво вибору
Всі ми, після напруженого дня, хочемо розслабитися і поринути в атмосферу комфорту, затишку та спокою. А також добре відпочити. Для чого робимо все для того, щоб облаштувати свою спальну кімнату та спальне місце у тому числі.
Читати більше