STAR FACE OF THE SEASON: ІМІДЖЕВИЙ КОНКУРС КРАСИ ТА МОДИ-2018

25 травня 2018
Редакція

ІМІДЖЕВИЙ КОНКУРС КРАСИ ТА МОДИ

STAR FACE OF THE SEASON s’s 2018 (11 сезон)

Для поціновувачів справжнього естетичного задоволення Центр краси та моди «Star Face Family» представляє 11 сезон іміджевого конкурсу «Star Face of the Season s’s 2018”, який відбудеться 1 червня о 18:00 у ресторані готелю NADIYA (18:00-19:00 збір гостей та Welcome Drink). З 23:00 до 04:00 офіційне after party у ресторан-клубі «Black & White».

Цього сезону захід минає під слоганом «Without Borders». Команда «Star Face Family» переконана, що краса не має меж, расових обмежень чи кольору шкіри! Цьогоріч вас чекають чудові дівчата та хлопці, які хочуть розвиватись і мають, що показати! Конкурс краси з поєднанням показів колекцій найуспішніших дизайнерів одягу, модних бутиків та драйвової музики від хедлайнера події Романа Камрадського.

Дозвольте собі вечір естетичного задоволення в оточенні найкращих людей міста! Цього року ще цікавіше і ефектніше! Ми працюємо для вашого задоволення!

У рамках події можна побачити колекції:

CHERNIKOVA / NADIA ZAYCEVA / ISWEAR / SMWEAR

IRYNA NAVELSKA / SHOWROOM “MAISTERNIA MODU”

SHOWROOM “VONA” / SECRET DRESS / CONCEPT STORE “MINE”

Шоу-програма:

DJ IEVGENIY KOZLOV

SOLOWAY DC танцювальний центр

ВЛАДИСЛАВ КАЧИНСЬКИЙ ведучий

РОМАН КАМРАДСЬКИЙ вокальний супровід

Організатор події:

Центр краси та моди «Star Face Family»

Інформаційне партнерство

098 585 55 20 - Вікторія Ковцун

starfaceoftheseason@gmail.com

starfacefamily.com

[adSlot9]

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Віталій Даниляк 31 травня 2018
Якщо у вас є честь, то пропагуючи зречення від расових категорій у мисленні, або попереджайте, що це призведе до біологічного вимирання білих людей, або паралельно пропагуйте механізм підвищення народжуваності у білих народах до середньостатистичного критичного мінімуму - 2,11 дитини на сім'ю.
(на даний момент жоден білий народ не народжує критичного мінімуму для продовження існування, в той час як небілі іммігранти в Європі народжують по 8,1 дитини - ось наслідок вашого «Without Borders»)
Коти, яких спіймали на гарячому (фото)
Цікавість котів безмежна. Їм завжди цікаво, що ви робите, куди пішли, що принесли і, звичайно, що їсте. Навіть якщо ви будете їсти огірок, кішка буде сидіти поруч і всім сумним виглядом показувати, що совісті у вас немає, якщо не ділитеся... Тому-у-у... всім котиків:)
Читати більше
Як з'явився восьмигодинний сон, якщо наші предки спали двічі за ніч?
У 18 столітті люди спали двічі за ніч, вставали на кілька годин серед ночі, а потім йшли назад до ліжка, вже до світанку. Що з того часу змінилося та чому люди сплять 8 годин — досліджуємо далі.
Читати більше