Стань партнером eWords

10 січня 2017
eWords
eWords – навчальна програма, яка допомагає опанувати англійську, використовуючи знання української мови. Курс може використовуватись як додатковий інструмент для покращення результатів у вивченні іноземних мов.

Ми пропонуємо співпрацю: 
- мовним школам, 
- корпораціям, 
- навчальним закладам, 
- туристичним компаніям, 
- агенціям студентського обміну. 
Курс індивідуально підлаштовується під навчальну програми організації та відповідно до вимог партнера. 


Зв’яжіться з нами, щоб дізнатись більшеsupport@ewords.com.ua+38 (063) 261 05 55

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше