Стали відомі переможці конкурсу від UaModna

21 вересня 2018
Редакція

Кожного дня життя вимагає від нас бути сильнішими та кращими. Йти в ногу з часом та вчитися нового. Читаючи корисну інформацію, ми розширюємо свій кругозір.

Саме тому редакція UaModna хоче нарешті розповісти вам про переможців конкурсу "Найкращий автор серпня".

Ми поставили їм кілька важливих запитань.

  •  Розкажіть трохи про себе; що саме про Вас має знати Україна?
  •  Ваші: найбільша мрія, велика ціль?
  •  Що для вас означає писати?
  • Чому читаєте (дописуєте) наш портал (на нашому порталі)?
  •  Побажання читачам.

Переможниця в категорії "Смаколики" Аліна Куфедчук.

1. Мене звати Аліна. Я народилася в чарівному селі Іллінці, що на Івано-Франківщині, де й  провела все своє дитинство, тільки минулоріч поїхала навчатися в Польщу. Своє життя не уявляю без мандрів, тварин і творчості

2. Я постійно і багато мрію. Як про щось велике в далекому майбутньому, так і про щось геть невагоме, але від цього більш коштовне. Вважаю, що людина може змінити світ, якщо щодня маленькими кроками робитиме те, що любить і, звісно, любитиме те, що робить. Тому за цілі беру собі гори, проте розпочинати варто з пагорбів, щоб зрозуміти чи потрібно далі йти до вершини.

 3. Для мене писати - як спосіб спілкування із собою, це щось набагато більше, ніж просто набирати літери на клавіатурі. Проте бувають і «застої», які називають творчими кризами, але таке мовчання теж потрібне, щоб відчути і переосмислити, а потім знову вилити думки на папір. Це якщо стосується прози, з віршами геть інакше, тому що вони в один момент просто «приходять» до тебе.

4. Читаю саме ваш портал, тому що якісний контент і відповідає темам, якими я цікавлюся. І їх тут так багато, що кожен собі знайде до душі щось.

5. Завжди гублюся при побажаннях, але цього разу хочу сказати одну річ, до якої сама ще йду, - не чекати. Не думати, що настане ідеальний день та ідеальний момент, бо це ніколи не станеться, якщо ви самі не створите. Тому відкинути всі вагання і крочок за крочком до мрії. А слово «чекати» залиште в минулому. ♥

Колена Харт - переможниця в категорії "Мандрівки".

1. Мене звати Олена Харт ( Колена - мій псевдонім). Мені 32 роки, одружена, виховую двох чарівних донечок (7-ми і 2-х років). Народилася у Києві, прожила у столиці 29 років. Наразі мешкаю у Філадельфії. За освітою перекладач з англійської та французької мов, закінчила Київський національний лінгвістичний університет ( КНЛУ) та захистила магістерську роботу у 2008 році. Працюю усним перекладачем у Центрі обслуговування громадян різних національностей ( Nationalities Service Center) у Філадельфії. У мене багато хобі, найсвіжіше з яких — створення сукулентних тераріумів.


2. Я розділяю мрії на глобальні та особисті. У світовому масштабі палко мрію про вселенську справедливість: про відвоювання тимчасово окупованого Криму (з цим півостровом у мене пов‘язано багато приємних спогадів дитинства та юності), а також повернення псевдореспублік на сході України додому. Щодо особистих мрій, то маю на меті написати книгу мемуарів — моє життя багате на пригоди та повороти долі, які заслуговують того, щоб опинитися на папері. 


3. Своє перше оповідання про собак-подружок я написала років у 9. Тоді ще не було комп‘ютерів, моя бабуся набирала його на друкарській машинці; потім були вірші про те, що зачіпає мою душу, вірші-присвяти рідним і близьким людям, філософські есеї. Я пишу, тому що не можу не писати, це і терапія, і задоволення, і моє покликання.

 
4. Я випадково натрапила на ваш портал, але вважаю, що, насправді, випадковостей не буває. Сайт UaModna.com став тією ниточкою, яка з‘єднує мене з Україною. Три роки в іміграції були нелегкими, мені хотілося відчувати зв‘язок із рідною землею, писати саме українською. У Філадельфії я переважно спілкуюсь англійською, іноді російською (з імігрантами з країн колишнього СРСР), але українською не так часто, як мені хотілося б. Дякую вам за надану можливість бути почутою.

 
5. Читачам порталу uamodna.com я бажаю завжди прислухатися до свого серця, вірити у перемогу добра над злом, а ще — ніколи не здаватися, якими б нелегкими були життєві обставини. Бажаю всім мудрості і терпіння: ці якості необхідні в нашому повсякденному житті.

Ще одним переможцем - уже в категорії "Традиції" - став Володимир Селезньов.

На жаль, автор так і не відгукнувся на наші повідомлення, та від того не став менш цінним для нашої платформи, як і його статті. 

Дякуємо всім за участь і бажаємо творчих здобутків! Ваша UaModna. Далі буде:)

Обкладинка - pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ФОТОДОБІРКА УКРАЇНСЬКИХ МІСЦЬ НЬЮ-ЙОРКА (ЧАСТ. 3)
Прогулянка Україною посеред Нью-Йорку. У цій частині: титулований футбольний клуб, альма-матер Квітки Цісак, видатна кредитівка, знамените молодіжне об 'єднання та інші цікавинки.
Читати більше
КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше