СТАЛА ВІДОМА ПРОГРАМА НОВОМЕДІА ФОРУМУ 2018

18 жовтня 2018
Редакція
Офіційне видання Новомедіа Форуму надруковане накладом одна тисяча примірників. Брошура містить основну інформацію про захід, а також детальну програму Форуму.

 Обкладинка буклету є офіційною афішею заходу та містить інформацію про тему «TRUE журналістика», дату, місце проведення та контакти. На першому розвороті розміщена стаття Руслана Кухарчука, голови організаційного комітету Форуму, в якій розкрито основний меседж події — про баланс думок і важливості медіастандартів.

Відгуки про торішню медіаподію розмістилися на наступній сторінці. Своїми враженнями про те, як пройшов Форум 2017, поділилися публічні особи і відомі журналісти: Сєва Новгородцев (37 років на BBC), Слава Варда (NewsOne, ведучий), Орест Сохар ( «Обозреватель», шеф-редактор), Ірина Заславець (СТБ , журналістка), Денис Попович ( «Народна Правда», головний редактор), Тетяна Полонік (La Boussole, засновник).
Окремий розворот брошури — зручно зверстана програма заходу. Містить всю детальну інформацію про час і дату проведення сесій, а також назву тем, їхній опис, імена і посади спікерів — усе це на другому розвороті. Детальніше про програму Форуму можна почитати ТУТ.

 Усередині брошури вказані корисні контакти, довідкова інформація, а також партнери, за підтримки яких проходить захід.

У події візьмуть участь в якості спікерів 30 ключових медіа-персон України в галузі телебачення, радіомовлення, інтернет-видань та соціальних медіа.
Новомедіа Форум у цьому році пройде 2-3 листопада в комплексі Nivki-Hall за адресою: Київ, проспект Перемоги, 84 (станція метро «Нивки»). Дізнатися всі деталі і зареєструватися можна за посиланням: http://novomediaforum.org/register.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com