США vs Українські Олігархи: останнє слово за Народом України

10 грудня 2015
UAPOST.US
8 грудня у стінах Верховної Ради відбулася можливо одна з визначальних подій у новітній історії України, принаймні мені й багатьом іншим хочеться в це вірити. Адже не кожного дня можна спостерігати за виступом Віце-Президента Сполучених Штатів Америки, Джо Байдена у стінах українського парламенту. Після перегляду відео мовою оригіналу стають зрозумілими багато аспектів політики Білого Дому та зовнішньої політики США в цілому.
 
В першу чергу, пан Байден звертається до Українського Народу, який шаленою ціною здобув перемогу над авторитарним режимом Януковича та Партії Регіонів (зараз – Опозиційний Блок). У свій спосіб Віце-Президент США дякує всьому Українському Народові за відстоювання цінностей Демократії, Свободи, Гідності й Справедливості ціною власної крові та у приклад всім країнам світу.

По-друге, пан Байден апелює до українських можновладців, які мають останній шанс виправдати очікування демократичного світу у боротьбі з корупцією та реформами у післяреволюційній Україні. Американський Уряд і надалі хоче допомагати Україні. Проте й Україна, а саме обрана демократичним шляхом українська влада, має показати реальні дії та результати змін в системі управління державою, що фінансуються з грошей платників податків США. І це, шановні депутати, міністри, Президент та чиновники, вам не іграшки! Якщо в найближчий час українська влада не зробить реальних кроків у боротьбі з корупцією, то решта українських громадян може пакувати валізи та намагатися виїхати на чужину, бо робити в Україні буде просто нічого. І це має бути головною мотивацією не для обранців, а для політично активної частини населення та волонтерів України, які мають остаточно дотиснути "еліту" і поставити її в жорсткі рамки на довгі роки. Бо звільняти Яценюка чи викривати хабарників буде не Байден, а патріоти на вулицях і журналісти в медіапросторі. Тож до справи!
 
По-третє, вже навіть в США зрозуміли, що нічого в Україні не відбувається без згоди українських олігархів Порошенка, Ахметова, Коломойського, Пінчука і сотень інших. Тому це і є коріння української корупційної та податкової проблеми. Завдання українського суспільства змусити олігархів платити податки, як це роблять звичайні українці. Хтось це буде робити розслідуваннями у медіапросторі, а хтось снайперською гвинтівкою на вулиці. Проте треба діяти і дуже агресивно, бо олігархи живуть за правилом "або ти, або тебе". Хто буде жертвою вирішує народ!

І на останок, було приємно чути позицію США оголошену на весь світ, щодо незаконно анексованого Московією Криму і спровокованою нею ж війни на Донбасі. Можливо таким чином вони бачать виконання своїх зобов'язань по Будапештському Меморандуму. Бо як сказав пан Байден, США знаходиться в тяжкому геополітичному становищі і працює на виснаження ворога, проте Україна знаходиться в набагато гіршому стані та тільки разом ми зможемо перемогти тоталітарний режим Путіна.

Тож безперечно, це історична промова, яка стане прикладом для нової генерації політиків в Україні, які будуть працювати в першу чергу на Народ України, а не на олігархів-грабіжників. Залишилося зовсім трошки, адже найбільша темрява саме перед світанком!
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Покривало на ліжко – мистецтво вибору
Всі ми, після напруженого дня, хочемо розслабитися і поринути в атмосферу комфорту, затишку та спокою. А також добре відпочити. Для чого робимо все для того, щоб облаштувати свою спальну кімнату та спальне місце у тому числі.
Читати більше