Срібні обручки – елегантна благородність

19 жовтня 2023
Редакція

Кожна ювелірна прикраса має свій стиль і дизайнерську концепцію. Майстри ювеліри завчасно обирають для тої чи іншої коштовності не тільки форму, але і матеріали. Так є прикраси які шикарно виглядають тільки в голді. А є такі, для яких основним і бажаним металом є срібло. Від того чи правильно підібраний метал, каміння, колірна палітра і декор залежить не тільки ціна ювелірного шедевра, але і те чи стане він тим самим шедевром і чи приверне увагу споживачів.

Як показує практика, майстри справляються з цим завданням на відмінно, тому всі вироби вартують уваги покупців. Ну а консультанти Злато відмічають що все частіше покупці «кидають оком» на срібні обручки (https://zlato.ua/ru/f-silver_925-wedding_design-rings/), бо вони виглядають не просто стильно, а одночасно аристократично, вишукано й елегантно.

Класика чи інновації?

Для виготовлення срібних обручок використовується метал високої проби. Для срібла це 925-та. Це гарантує зносостійкість виробу, здатність навіть через багато років активного носіння зберігати свій акуратний вигляд. Але мануфактури пропонують величезний вибір рішень, і для постійного розширення асортименту майстри використовують не тільки класичні матеріали (класичні для ювелірної справи) чи техніки роботи з металами, але і сучасні навіть інноваційні.

Також на дизайн, форму і декоративне оформлення впливає ювелірна мода, яка має враховувати і тренди весільні. Адже срібні обручки – то саме ті прикраси, якими молодята обмінюються під час весільної церемонії. Хоча, деякі моделі використовуються і для заручин і для пропозиції руки і серця.

Добре всім відомі такі технології, як нанесення на срібні вироби:

  • позолоти;
  • родію;
  • чорніння.

Позолота додає срібним обручкам респектабельності візуальної і, як правило, такі моделі обирають ті, хто в прикрасах цінить солідність і своєрідне тепло. Бо жовтуватий колір золота виглядає дуже тепло і насичено одночасно

Моделі  з родієвим покриттям оберуть сучасні молодята, яким до вподоби блиск, холодність та динамічність. До речі, срібні обручки з родієвим покриттям ще актуальні для тих у кого чутлива і схильна до алергії шкіра.

І нарешті чорніння – техніка, яка дозволяє не тільки підкреслити рельєфність срібла, але і перетворити ювелірний виріб на предмет антикварного мистецтва.

Щодо новинок, то на відміну від класичного ювелірного мистецтва, сучасні споживачі не проти придбати срібні обручки з емальованими елементами чи керамічними вставками. Також сама форма обручки вже перестала бути канонічно круглою. Так срібні обручки можуть нагадувати за формою корону (дуже популярна серед дівчат модель), шайбу чи ланцюжок.

Не загубитися в цьому різноманітті допоможуть консультанти Zlato, які точно знають що саме в тренді. Хоча, срібні обручки навряд чи ризикують стати модним аутсайдерами і втратити свою актуальність.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com