Справжня розкіш — жити, як тобі заманеться

12 серпня 2019
Annie
Poзкіш — це не помади, не ресторани і не підбори. Справжня pозкіш — це жити так, як тобі зручно. У зручних черевиках. З тим кольором помaди, який тобі подобається, або без помади взагалі. Їсти їжу, яка подобається, дpужити, з ким тепло, бути разом з любові, а не з почуття боргу.

Навчитися відмовлятися від непотрібного. Від того, що себе вичерпало. Зносилося. І берегти те, що подобається. П'ятирічна донька моєї подруги все своє маленьке життя ходить в гості тільки зі своєю ложкою.

Вона може собі дозволити розкіш їсти тією ложкою, яка їй подобається. Її мама дуже соромиться, кожен раз намагається виправдатися. А я стала брати із собою на пікніки свої власні прибори та посуд, тому що не люблю їсти з пластика. І мені плювати, що про це думають інші.

Розкішне життя — це не «адже ти цього варта». Це про те, що ця річ гідна вас. Чашка, подарована сестричкою. Батькова футболка, в якій так затишно засинати. Пиріг за маминим рецептом. Поцілунок коханої людини. Цікаві книги. Гарні фільми. Ті самі пісні. Свіжа постільна білизна. Чиста квартира. Життя, яке ти вибрала сама.

А ще розкішне життя — це не зжирати себе, коли щось йде не так. Колготки можуть пірватися. Тісто може не піднятися. Друзі можуть не захотіти дивитися твій улюблений фільм. Кохана людина може піти. Ти можеш не отримати підвищення на роботі. Може трапитися все, що завгодно. Якщо в тебе щось не виходить, це ніяк не впливає на твою цінність. Це означає, що просто зараз все йде не так, як ти хочеш.

Розкішне життя — це мати можливість вибору. Штопати пірвані колготки або купити нові. Викинути пиріг і замовити суші або намагатися спекти його ще раз. Подивитися фільм самій або піти з друзями в кав'ярню. Відпустити або боротися. Шукати нову роботу або переглядати свої цілі на старій.

Розкішне життя — це жити за своїми правилами. Йти до своїх цілей. Не шукати виправдання. Або не бути зручним. Чи не виправдовуватися за свій вибір, свої мрії, свої інтереси.

Говорити: «Зі мною так не можна».
І говорити: «Мені це можна».

Написала Олена Пастернак для сайту fit4brain.

Зображення — pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співбесіда: як не впасти в бруд лицем
На будь-якій співбесіді про прийом на роботу в більшості випадків рано чи пізно звучить пропозиція «розповісти про себе». Здається, усе життя готувало нас до відповіді на це запитання, але багато претендентів, проте, губляться і не знають, з чого почати. Розповідаємо.
Читати більше