Справжнє значення ваших малюнків

4 вересня 2018
Кирило Кр.

У кожного бувало: на парах чи роботі, у громадському транспорті чи просто, коли нема що робити, малюєш у нотатнику різноманітні малюнки, позначки тощо. Та чи маєте гадку, що ж означають ваші закарлюки?

Мова піде не про красиві і професійні малюнки, а про зображення, які ми несвідомо виводимо на папері. Розмовляючи по телефону або слухаючи співрозмовника, мимоволі виводимо різні кола або цифри. Виявляється, що кожен створює свої символи, які несуть таємний сенс. Давайте дізнаємося, що означають малюнки і про що нам слід замислитися.


Цифри


Якщо аркуш паперу перетворився на таблицю множення, це означає, що ваші думки зайняті матеріальними питаннями. Тут може бути два варіанти: або роздуми пов'язані з планами щодо покращення фінансової складової або мета  розрахуватися з наявними боргами.

Сонце


Якщо сторінки блокнота прикрашають сонячні промені, це абсолютно не означає райдужний настрій. Навпаки ви дуже потребуєте в теплі, увазі та ніжності. Кращий варіант в такій ситуації - це зустрітися з надійними і вірними друзями. На душі стане відразу легше, а настрій покращитися.

Геометрія


Ромби, квадрати та інші фігури означають твердість характеру, вміння ставити цілі і досягати їх. Такі люди рішучі, прямі у висловлюваннях і часто займають керівні посади. При цьому симетричність - це ознака акуратності і ощадливості, а гострі форми повинні насторожити. За ними криється агресія і зайва напруженість.

Хрестики


Прямі або фігурні, з прикрасами або без них означають одне, ви відчуваєте по відношенню до кого-небудь провину. Єдиний варіант позбутися таких елементів в малюванні - це поспілкуватися з цією людиною і попросити вибачення.Лінії


Спіральки та інші закруглені прямі видають  замкнутість і скритну людину. Вам притаманне байдуже ставлення до всіх. При цьому така людина не любить, коли лізуть в її справи. Можливо, вона відчуває особисту кризу, тому може в будь-яку хвилину вибухнути.

Зірки


Видають в особистості оптиміста і людину, яка бажає, щоб на неї звернули увагу. При зіткненні з проблемами, не пасує, а йде вперед і успішно їх долає.

Дерева


Деревця з тонким стовбуром і гілками говорить про те, що людина засмучена. Шикарна крона і товстий стовбур свідчать про ваш життєрадісний і піднесений настрій.

Серця


Означає це тільки одне, ви переповнені найщирішими почуттями. Але, обстановка або ситуація не дозволяє поділитися цим з оточуючими. При цьому, чим більші сердечка, тим відчутніша ця різниця між зовнішнім виглядом і внутрішнім станом. Такий дисбаланс дуже некомфортний, тому краще знизити контроль і навчитися бути більш розкутим.

Квіти


Рослинність на папері говорить про добру вдачу людини. Вона чуйна, готова допомагати іншим, але відрізняється сильною емоційністю. Якщо намальовані квіти у вазі, це означає, що художнику необхідне енергетичне підживлення.

Виявляється, знаючи, що означають малюнки можна вирішити безліч внутрішніх проблем. Примітно, що в основному їх створюють люди у віці від 18 до 34 років. До 65 років тільки половина людей роблять такі 

 Зображення - pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com