Справжнє життя починається тоді, коли людина може витримати розпач

26 листопада 2019
Лесічка Кіт

Справжнє життя починається в той момент, коли людина зустрічається з розпачем і безвихіддю від того, що нічого іншого в неї не буде.

Що доля саме така і досвід не скасуєш. Що вона в багатьох випадках безсила щось змінити. Що з близькими і рідними нічого не поробиш, як не бийся. Що батьки дали те, що дали, і це вже не виправиш і не забудеш. Що мрії про іншу реальність — це всього лише мрії.

Що коли потрібно зробити важливий вибір, людина залишається одна. Що неможливо нічого не відчувати без наслідків для організму. Що, крім нього, ніхто не розбере мотлох, не подбає про душевні рани і не протре скелети в шафі. І що цьому нема кінця-краю.

Справжнє життя починається тоді, коли людина зустрічається з усім перерахованим вище і здатна це витримати. Не зникнути, не піти у фантазії, не заїдати, не подавити,  чи придушити, а саме витримати, залишаючись при цьому живою і чутливою.

І ось із цієї самої чутливістю, самотністю і відповідальністю почати робити індивідуальні кроки. Приймати особисті і, можливо, зовсім непопулярні рішення. Зважитися рухатися у своєму напрямі, розуміючи, що немає ніяких гарантій.

Однак я не знаю нікого, хто по-справжньому пройшов через безвихідь, виринув з іншого боку, встав на свої ноги і пішов власним шляхом і пошкодував би про це.

Здійснено переклад.

Зображення — pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Зоря Вечірня 30 листопада 2019
Дурня.
Київська агентка MI6, біблія для меншості та вихід з Матриці: 5 книг, де кажуть гірку правду
Правда у цих книжках розкривається не лише у соціальній і політичній галузі, але також у буденній, побутовій, життєвій. Відкрившись бажанням та окресливши власні межі, їхні герої пізнають свою сексуальність, сприймають тіло та нарешті відновлюють здатність насолоджуватися життям.
Читати більше