Спосіб виходу з енергетичної та економічної криз в Україні

Чи можлива загибель електроенергетики України, а разом з нею і країни?
Федір Праведний

Сьогодні хіба що ледачий не тицяє пальцем у бік України і не стверджує, що зі спадом економіки і браком коштів на вуглеводневі та ядерні палива країна стрімко наближається до краху і до свого розпаду.

Достатньо подивитися на динаміку падіння ВВП (внутрішнього валового продукту) на душу населення. За даними МВФ на 2016 рік номінальний ВВП на душу населення в Україні становить $2194 (131-е місце). У 2014 році ВВП на душу населення становив $8666 (105-е місце).

Падіння ВВП сьогодні виправдовують наявністю війни на Донбасі, і в певній мірі це відповідає істині. Сьогодні також зрозуміло, що Донбас – це надовго.

Через відсутність розвитку науки і середнього бізнесу в необхідній кількості вже неможливо створити нові наукові прориви і технології, які могли б в принципі витягнути країну з економічного піке.

У президента та уряду, далеких від наукових і технологічних уявлень, немає жодних реальних планів щодо порятунку країни, крім мантри "Захід нам допоможе!"

Залишилося єдине правильне гасло "Порятунок потопельників – справа самих потопельників!"

І тут серед безлічі подібних до України країн саме в її надрах народилися рятівні нові фундаментальні Нейтронні науки (Нейтронна фізика, Нейтронна хімія, Нейтронна астрофізика) і на їх основі – нові супертехнології в електроенергетиці, а саме електричний реактор на ланцюговій реакції потужністю до 1200 МВт для заміни атомних реакторів і парових котлів? безпаливна електростанція потужністю 10 кВт для побутових потреб.

Нові енергетичні технології – це безпаливні технології з точки зору невикористання вуглеводневих і ядерних палив, тобто "халявні". Насправді "халявним паливом" є гравітаційний потік Землі у вигляді шматочків магнітних силових ліній (МСЛ). Хоча це прозвучить дивно, але існуючі атомні реактори і турбоелектрогенератори також працюють на МСЛ, виробляючи тепло та електрику, тільки через помилки сучасної науки ніхто цього не знає.

Щоб остаточно записатися в розряд божевільних з точки зору обивателів, повідомлю велику таємницю – атома у вигляді ядра з електронами в природі ніколи не було і немає, тому що ніяких прямих підтверджень у вигляді мікрофотографій не існує. Нові хімелементи у вигляді шести- і восьмикутних "їжаків" у Нейтронних науках мають пряме підтвердження мікрофотографією алмазу.

Витяг зі звернення до інвесторів

"…Рішення: На основі нових фундаментальних Нейтронних Наук нами був розроблений електричний реактор на ланцюгової реакції, в якому електричний струм виконує функцію ядерного палива. В атомному та в електричному реакторі ланцюгова реакція відбувається з тими ж трьома видами випромінювання – α, β, γ, тільки електрична версія не має ядерного палива. Споживання електроенергії для підтримання ланцюгової реакції в електричному реакторі складає всього 3% від електричної потужності блока атомної електростанції (АЕС), наприклад, при електричній потужності блоку 1000 МВт споживання електроенергії складе всього 30 МВт.

Теоретичне обґрунтування: За уявленнями Нейтронних наук атомний реактор на ядерному паливі – це також електричний реактор на ланцюгової реакції, в якій роль електроструму виконують α--частинки, вони ж - повільні електрони зі швидкістю 0,3 "с" (швидкості світла) (див. Карту 1). Ядерне паливо – діоксид урану-235 практично не виробляє β+-частинки і γ–-частинки, а лише містить по 3 штуки α–-частинок на молекулу (див. Fig.11).

1 кг палива містить 1,2·1025 молекул діоксиду урану-235. При різкому струшуванні чи достатньовисокому нагріванні палива α–-частинки починають активно відриватися від хімелемента урану іатакувати β+-частинки (гравітони) гравітаційного потоку Землі, і відбувається анігіляція, при якійпротилежні заряди руйнуються, виділяючи світло, тепло і велику кількість γ–-частинок

У нашому електричному реакторі повільні електрони – α–-частинки ядерного палива замінені на нормальні електрони – e–-частинки з міської електромережі. Для отримання 1А електричного струму потрібно 6,25·1018 e–-частинок або α–-частинок. В міській електромережі вони змішані. З 1кг ядерного палива можна отримати 1,2·1025·3 = 3,6·1025 α–-частинок або електричний струм I = 3,6·1025 / 6,25·1018= 0,576·107 ≈ 6·106 (A). При умовній напрузі 1В у твелах тепловиділяючих збірок отримаємо з 1кг палива максимальну електричну потужність, що дорівнює P = 6·106 А · 1 = 6 МВт. Наприклад, при номінальній потужності реактора 3000 МВт блоку електричною потужністю 1000 МВт за одну годину вигорає 2кг палива, тобто виділяється потужність всього 12 МВт, а решта 2988 МВт отримана при руйнуванні β+-частинок гравітаційного потоку Землі..."

Нові "халявні" технології – реактор і побутова електростанція – знаходяться на стадії комерційних версій (стадія А). Іншими словами, необхідно виготовити комерційний модуль реактора на 50МВт і далі набирати з таких модулів необхідну потужність до 1200 МВт та комерційний модуль побутової електростанції потужністю 10 кВт, також придатний для підсумовування необхідної підсумкової потужності.

Всі проміжні результати отримані, й таким чином підтверджені самі Нейтронні науки додатково до мікрофотографії алмазу. Модулі по 50 МВт можна використовувати на ТЕС і на всіх міських котельнях. Для блоку атомного реактора електричною потужністю 1000 МВт (тепловою потужністю 3000 МВт) буде потрібно 60 модулів по 50 МВт, і багато хто може порахувати, що це вкрай незручно, адже атомний реактор у такого блоку один. А тепер згадайте, як атомна енергетика боїться різких скидів і підйомів потужності, тобто вона не "дружить" з піковими електричними навантаженнями. Електричні реактори байдужі до зміни електричного навантаження, і вони зможуть за кілька секунд реагувати на такі зміни.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотокамера як зброя, або Інше обличчя війни
Якби не було війни, ті, хто загинув, могли б народити і виховати дітей, кохати, працювати, винайти, створити, нарешті, просто жити, бути щасливими й радувати своєю присутністю на землі рідних, близьких, друзів...
Читати більше
АПЕЛЬСИНОВИЙ МАРМЕЛАД ЗА РЕЦЕПТОМ ПАДДІНҐТОНА
​Трапляється так, що фільм дуже сильно припадає до душі. Після перегляду усю ніч сниться, як будуєш хижку на безлюдному острові, перебираєш таємничий мотлох на горищі або блукаєш Нарнією. Цього разу зі мною знову так сталось.
Читати більше