Спосіб виходу з енергетичної та економічної криз в Україні

Чи можлива загибель електроенергетики України, а разом з нею і країни?
Федір Праведний

Сьогодні хіба що ледачий не тицяє пальцем у бік України і не стверджує, що зі спадом економіки і браком коштів на вуглеводневі та ядерні палива країна стрімко наближається до краху і до свого розпаду.

Достатньо подивитися на динаміку падіння ВВП (внутрішнього валового продукту) на душу населення. За даними МВФ на 2016 рік номінальний ВВП на душу населення в Україні становить $2194 (131-е місце). У 2014 році ВВП на душу населення становив $8666 (105-е місце).

Падіння ВВП сьогодні виправдовують наявністю війни на Донбасі, і в певній мірі це відповідає істині. Сьогодні також зрозуміло, що Донбас – це надовго.

Через відсутність розвитку науки і середнього бізнесу в необхідній кількості вже неможливо створити нові наукові прориви і технології, які могли б в принципі витягнути країну з економічного піке.

У президента та уряду, далеких від наукових і технологічних уявлень, немає жодних реальних планів щодо порятунку країни, крім мантри "Захід нам допоможе!"

Залишилося єдине правильне гасло "Порятунок потопельників – справа самих потопельників!"

І тут серед безлічі подібних до України країн саме в її надрах народилися рятівні нові фундаментальні Нейтронні науки (Нейтронна фізика, Нейтронна хімія, Нейтронна астрофізика) і на їх основі – нові супертехнології в електроенергетиці, а саме електричний реактор на ланцюговій реакції потужністю до 1200 МВт для заміни атомних реакторів і парових котлів? безпаливна електростанція потужністю 10 кВт для побутових потреб.

Нові енергетичні технології – це безпаливні технології з точки зору невикористання вуглеводневих і ядерних палив, тобто "халявні". Насправді "халявним паливом" є гравітаційний потік Землі у вигляді шматочків магнітних силових ліній (МСЛ). Хоча це прозвучить дивно, але існуючі атомні реактори і турбоелектрогенератори також працюють на МСЛ, виробляючи тепло та електрику, тільки через помилки сучасної науки ніхто цього не знає.

Щоб остаточно записатися в розряд божевільних з точки зору обивателів, повідомлю велику таємницю – атома у вигляді ядра з електронами в природі ніколи не було і немає, тому що ніяких прямих підтверджень у вигляді мікрофотографій не існує. Нові хімелементи у вигляді шести- і восьмикутних "їжаків" у Нейтронних науках мають пряме підтвердження мікрофотографією алмазу.

Витяг зі звернення до інвесторів

"…Рішення: На основі нових фундаментальних Нейтронних Наук нами був розроблений електричний реактор на ланцюгової реакції, в якому електричний струм виконує функцію ядерного палива. В атомному та в електричному реакторі ланцюгова реакція відбувається з тими ж трьома видами випромінювання – α, β, γ, тільки електрична версія не має ядерного палива. Споживання електроенергії для підтримання ланцюгової реакції в електричному реакторі складає всього 3% від електричної потужності блока атомної електростанції (АЕС), наприклад, при електричній потужності блоку 1000 МВт споживання електроенергії складе всього 30 МВт.

Теоретичне обґрунтування: За уявленнями Нейтронних наук атомний реактор на ядерному паливі – це також електричний реактор на ланцюгової реакції, в якій роль електроструму виконують α--частинки, вони ж - повільні електрони зі швидкістю 0,3 "с" (швидкості світла) (див. Карту 1). Ядерне паливо – діоксид урану-235 практично не виробляє β+-частинки і γ–-частинки, а лише містить по 3 штуки α–-частинок на молекулу (див. Fig.11).

1 кг палива містить 1,2·1025 молекул діоксиду урану-235. При різкому струшуванні чи достатньовисокому нагріванні палива α–-частинки починають активно відриватися від хімелемента урану іатакувати β+-частинки (гравітони) гравітаційного потоку Землі, і відбувається анігіляція, при якійпротилежні заряди руйнуються, виділяючи світло, тепло і велику кількість γ–-частинок

У нашому електричному реакторі повільні електрони – α–-частинки ядерного палива замінені на нормальні електрони – e–-частинки з міської електромережі. Для отримання 1А електричного струму потрібно 6,25·1018 e–-частинок або α–-частинок. В міській електромережі вони змішані. З 1кг ядерного палива можна отримати 1,2·1025·3 = 3,6·1025 α–-частинок або електричний струм I = 3,6·1025 / 6,25·1018= 0,576·107 ≈ 6·106 (A). При умовній напрузі 1В у твелах тепловиділяючих збірок отримаємо з 1кг палива максимальну електричну потужність, що дорівнює P = 6·106 А · 1 = 6 МВт. Наприклад, при номінальній потужності реактора 3000 МВт блоку електричною потужністю 1000 МВт за одну годину вигорає 2кг палива, тобто виділяється потужність всього 12 МВт, а решта 2988 МВт отримана при руйнуванні β+-частинок гравітаційного потоку Землі..."

Нові "халявні" технології – реактор і побутова електростанція – знаходяться на стадії комерційних версій (стадія А). Іншими словами, необхідно виготовити комерційний модуль реактора на 50МВт і далі набирати з таких модулів необхідну потужність до 1200 МВт та комерційний модуль побутової електростанції потужністю 10 кВт, також придатний для підсумовування необхідної підсумкової потужності.

Всі проміжні результати отримані, й таким чином підтверджені самі Нейтронні науки додатково до мікрофотографії алмазу. Модулі по 50 МВт можна використовувати на ТЕС і на всіх міських котельнях. Для блоку атомного реактора електричною потужністю 1000 МВт (тепловою потужністю 3000 МВт) буде потрібно 60 модулів по 50 МВт, і багато хто може порахувати, що це вкрай незручно, адже атомний реактор у такого блоку один. А тепер згадайте, як атомна енергетика боїться різких скидів і підйомів потужності, тобто вона не "дружить" з піковими електричними навантаженнями. Електричні реактори байдужі до зміни електричного навантаження, і вони зможуть за кілька секунд реагувати на такі зміни.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com