спазм морфологій

19 листопада 2016
Roman Bonchuk
Безліч обмежень породжують вектор розвитку: будь-яке нове знання, яке стає загальною системою знань суб'єктивного досвіду, здебільшого вибудоване на заборонах- туда не ходи, тому не довіряй, тим не займайся або ж не займайся взагалі... Загалом, нічим не потрібно займатись, бо народжені ми вже щасливими й сенс певною мірою захований в наближенні до суті, а потім майстерній відмові чи запереченні: так вдіяв свого часу Будда, так резюмував Крішнамурті, і всі, від митців до музикантів, від воїнів до полонених. Це є шлях, він змістовніший за становлення й результат; відмова від Загального пришвидшує моменти проявів Свого, що можливо отримає полицю супербелетристики чи просто висітиме десь в гелереї й мільйони відвідувачів шукатимуть в тому "своє обличчя до народження".. Ось так, є ще варіанти, скажімо, записи до створення чи обговорення після теплих фуршетів, і зрештою відмова від усього того, що про вас написали в мережах, бо то ж чистої води ілюзіон. 
Вчора їхав автівкою й зловив себе на думці, що навколишня ілюзія не просто банально бутафорна, а примусова й недиференційована, просто брутальна й невольна, бо від свободи до безплідного мороку лишень один крок... В цьому є мета багатомірності й багатоплановостей, то від чого відмовлялись будисти, від усього "полі" та "мета", згодом це робили греки, просто вони систематизовували свою Відмову, в красивий метод, потім дуалізм Декарта, несвідома християнізація Сведенборга, сухарі Канта й напівзрозумілий емпіричний знову ж таки будизм Фіхте, біологізація та Натур Шпенглера та знову будизм Шопенгауера, фантоми Гуссерля та біологізація та натура Мови Вінгенштайна, знову езотерика буденного Лакана та Дельоза, прообраз мертвого Вольтера в ликах Гайдегера. До чого я веду- до коловороту одного й того самого моменту Випочаткокого усього "полі" та "мета", гадаю метастазування філософії потребує негайного хірургічного втручання, бо парадигмальне загравання чи скажімо міждискурсійна епістемність нічого доброго , окрім Веселого не привнесе в аспектах Морфологізації. Знаю, що в цьому заслуга Тоффлера, але будь-який морфолізм є Спазмом, знову ж таки міжкультурним, знову ж таки міждискурсійним, знову ж таки з аксеологічними новоутвореннями та біозами. А суть проста: відмовитись від багатошаровості цивілізаційної, любити батьків й ростит дітей. Як все просто. Але.
Тому знання залишиться камерою, де можливим є поступлення свіжого повітря, хоча весь апокаліптичний морфологізм до 2012 року вже наперед закарбував думку, що будь-яке сховище чи захисна локація продовжить життя тільки на 2 місяці, варто так готуватись до сповільненої смерті? Знову будизм. Знову пастка. Мета будизму - готуватись до відходу, символічна передреінкарнаційна гімнастика - хоча самі індійці не вірять в реінкареацію, бо життя є стражданням, для чого знову повертатись до старих страждань. Тобто, апокаліпсис прихованим контекстом будизму, як і християнський страшний суд є теж Контекстом лишень відкритим. Так собі математика. Христос прийде вдруге, але після гегемонії Сатани, бо сатана є Технократичним богом й мета його знецінення емпірики, так, Христос прийде вдруге, помре в битві із нечистю і буде врешті похований в гробі біля Мухамеда. Такий собі прогноз.
До чого я веду, веду до наближення культурної клінічнои смерті чи смерті культурної, суть чи сутність від цього постраждає лишень набере нових форм та ситуацій. Спазм морфологічний є у всьому: в медіа/ де все навмисно пропогується рівно навпаки/, в літературі / де будь-яка історія є оповіддю сповільненої смерті та безвиході/, в мистецтві/ де кожен вишукує власну патогенну преамбулу і свій власний спосіб гвалтує технозасібну базу/, в театрі / де актори є акторами свого квазі альтер-его/, в політиці / де безголів'я обраних королів знову ж таки підводить нас до будистських практик - віддатись океанам долі та буревіям/. Тому в мене більше увірувань в Біоенергетичну пра-форму , бо всесвіт є Біосистемою, та усе, що виникло й проживає в будизмі чи християнстві є наслідком біоколивань, навіть не враховуємо паранойю квантового блуду, навіть не торкаємось постфізики та онкогенезів, бо це знову ж таки леже-пандорум окремих спільнот. Все існує в нашій голові, все створюється в свідомості, в нейро-психо- сома-е та е-моційного інженерінгу, відповідно, голографічне моделювання перспективне, бо перед заплідненням створюється голограма плоду, аж потім в страстному єднанні / акцент саме на палкому -страстному , бо тоді є момент магнетизму, що безпосередньо провокує голограму/, відроджується Макет біоколивань та пра-форм, з котрих народжується дитина. Знала б та дитинка, що її чекає в цьому спотвореному світі, але життя сильних підвидів мимоволі нецікаве й депрограмне, тому Сила розуму, що призводить до війн й смертей та геноцидів є також формою окремих окультних спільнот. В цьому дуальність світу. В цьому заслуга головним чином Рене, хоча кому зрештою це все потрібно, окрім самих, які народжені в любові батьків й так пильнуємо свою любов до своїх дітей....
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса та практичність: які матеріали використовують для оббивки м’яких меблів
Від того, наскільки вона буде практичною та міцною, залежатиме тривалість її «життя» та привабливого вигляду меблів, тож це варто враховувати, вибираючи диван чи крісло.
Читати більше
Чи можна займатися спортом під час місячних і як це впливає на організм
Останнім часом ставлення до особливостей жіночого організму змінилося на більш помірковане. Водночас оновились рекомендації щодо занять спортом під час місячних. Сьогодні ми розповімо про них.
Читати більше