Соціальний проект "Почути очима" (відео)

15 травня 2017
Редакція
Ідея соціальної ініціативи агентства Saatchi&Saatchi – створити ролик, де пісня «Time», представників на пісенному конкурсі від України - гурту O.Тorvald була б повністю виконана міжнародною мовою жестів знайшла резонанс та швидко перетворилася зі слів в цілу команду небайдужих людей, що зібралися та втілили її у життя.

"Зробили ми його для людей з вадами слуху, щоб вони також могли відчути максимум тих емоцій, що відчуває звичайна людина, переглядаючи Євробачення. Ми впевнені, що пісень, перекладених на мову жестів,  має бути більше в кожній країні. Це не вирішить всіх проблем людей з вадами слуху. Але таким чином ми сподіваємось привернути більше уваги до їх потреб.
 
Знаєте, іноді дивишся на таку людину і думаєш, як же їй важко знайти роботу, чи просто щось купити та кудись доїхати. Але зовсім не думаєш, що окрім «фізичного» в ній є і щось душевне, щось емоційне, і воно також потребує турботи. Ми робили проект разом з Українським товариством глухих (УТОГ). Бачили б ви їх очі, коли ми презентували їм ідею" - діляться організатори проекту.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше