Соціальний проект "Почути очима" (відео)

15 травня 2017
Редакція
Ідея соціальної ініціативи агентства Saatchi&Saatchi – створити ролик, де пісня «Time», представників на пісенному конкурсі від України - гурту O.Тorvald була б повністю виконана міжнародною мовою жестів знайшла резонанс та швидко перетворилася зі слів в цілу команду небайдужих людей, що зібралися та втілили її у життя.

"Зробили ми його для людей з вадами слуху, щоб вони також могли відчути максимум тих емоцій, що відчуває звичайна людина, переглядаючи Євробачення. Ми впевнені, що пісень, перекладених на мову жестів,  має бути більше в кожній країні. Це не вирішить всіх проблем людей з вадами слуху. Але таким чином ми сподіваємось привернути більше уваги до їх потреб.
 
Знаєте, іноді дивишся на таку людину і думаєш, як же їй важко знайти роботу, чи просто щось купити та кудись доїхати. Але зовсім не думаєш, що окрім «фізичного» в ній є і щось душевне, щось емоційне, і воно також потребує турботи. Ми робили проект разом з Українським товариством глухих (УТОГ). Бачили б ви їх очі, коли ми презентували їм ідею" - діляться організатори проекту.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Страсний або Чистий четвер: прикмети і традиції, ворожіння, та що не можна в цей день
Чистий четвер — припадає на четвертий день останнього тижня перед Великоднем, ще його називають Страсний четвер. У чистий четвер християни, згідно віруванням, очищаються від гріхів.
Читати більше
УКРАЇНСЬКЕ КРЕОЛЬСТВО – ТА САМА «НОВАЯ ИСТОРИЧЕСКАЯ ОБЩНОСТЬ»…
Однак повнота розчинення України в імперському тілі залишалася певною мірою ілюзорною й продуктом масового російщення її населення ставала не «типова російська», а НОВА НЕРОСІЙСЬКА самосвідомість, хоча остання довший час залишалася малопомітною, маловідчутною й майже ніяк не осмисленою.
Читати більше