SMM-ефективність, або Як опинитися в топі продажів: слідкуємо за трендами 2019 року

17 липня 2019
Аліна

2019 – рік насправді вражаючих змін. І тут я не лише про розлучення «Бранджеліни», сьогодні ми фокусуємо увагу на нових SMM-трендах.

Щирість і креатив – головні риси, які обов’язково мають проявлятися у твоїй роботі. Не хвилюйся, у тебе ще є час цьому навчитися, якщо ти не надто надавав цьому значення  раніше.  Соціальні мережі розвиваються і набувають популярності, мабуть, щомиті. Майже неможливо сьогодні зустріти людину, яка б не проводила хоча б третину свого денного розпорядку перед екраном телефону чи лептопу, і причин цьому досить багато: інтерактивна складова, робота, навчання тощо.

Отож найголовніший критерій для ефективності контенту – використовувати можливості соціальних мереж на максимум. Враховуючи численні скандали, пов’язані з роботою Facebook, для компанії чи бренду сьогодні дійсно важливо досягти максимальної довіри з боку своєї цільової аудиторії.

Тому, лонґріди – твоє все. Ні, я не змушую тебе писати максимально довгий і заплутаний текст про те, як ти святкував свій випускний в далекому 2007-му, чи вигадувати якусь нісенітницю про підкорення Евересту. Пиши щиро і чесно, просто і цікаво, ніби розмовляєш зі своїм давнім другом. Бо так і є – ти маєш бути другом для свого читача.

Креативність – не бійся генерувати скажені ідеї. Так, це може здатися не зовсім гарною ідеєю, на перший погляд, але враховуючи конкуренцію на ринку digital-маркетингу, абсолютно кожний проблиск твоєї уяви може стати вдалим інструментом для написання якісного тексту.

Використовуй micro influencersвони твій ключик до розповсюдження рекламного тексту. Насправді, набагато вигідніше співпрацювати з не надто розкрученими блогерами, інвестувати саме «сторіз» та IGTV в Instagram, адже відео-контент працює найефективніше. Лайв-відео, вайни, стріми – мастхев сезону, як-от «велосипедки» і перламутрові шпильки у фешн-індустрії. І якби дивно це не звучало – більше, більше Інстаґраму!

Набридло спілкуватися з живими людьми? Чат-боти тобі в допомогу. Насправді використання таких «віртуальних співбесідників» значно полегшить тобі життя, адже з їхньою допомогою можна зібрати максимум особистих даних клієнтів, і це досить гарний спосіб проведення нових конкурсів, опитувань і тестувань для розширення аудиторії.

Максимальна увага на розробку продуктової стратегії. Так, ти маєш розуміти, для чого ти працюєш із цим брендом, яка мета реклами для продукту, тобто робимо акцент саме на товарі. Але, будь ласка, будь цікавим для своєї цільової авдиторії, не потрібно ставати за базарний прилавок і намагатися продати свою продукцію за будь-яку ціну.

Ну що? Не втомився читати? Сподіваюся, ти прочитав мої поради з такою цікавістю, що твій заварений чайок встиг охолонути швидше, аніж ти дійшов до кінця моєї статті.

Занотовуй, надихайся і нехай щастить!

Зображення — pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com