Слово чи почуття

16 жовтня 2015
Валерія
Я пам’ятаю, колись у школі одна моя вчителька сказала, якщо ви пізнали перше кохання та воно все одно було невзаємним, це не страшно! Ви повинні радіти, що вже відчули ці нотки солодощів та солі! Казала, що ми ніколи не забудемо перше почуття любові і воно все життя буде із нами!

Але коли ти покохаєш вдруге, втретє, вчетверте… чи не почнеш сумніватися в цьому великому почутті. Якщо воно повторюється, можливо, не існує самого кохання. Просто люди знайомляться, їм разом весело, вони звикають одне до одного, вважають, що зустріли кохання всього життя, а потім через гордість розривають стосунки! Пощастить в тому випадку, якщо вони одружаться, якщо будуть іти на компроміси весь час! Хіба це і є кохання? Хіба так повинно бути?

Звичайно, я ще досить юна, щоб так казати, і геть нічого не знаю про життя! Проте, у мене було перше кохання, друге! Звичайно, я турбуюся, щоб не відчути усю світлу силу кохання, та я не хочу одягати маску з фальшивою посмішкою, коли буду себе переконувати, що ось він – мій ідеал кохання!

Чому, коли я дивлюся на своїх батьків, вважаю, що вони ще досі підлітки, котрі зустрілися у 17 років і з тих пір не розлучаються! Вони так сильно закохані один в одного, і час їхні почуття не вкрав! Мені казали, що це вже просто звичка з’явилася за 28 років сімейного життя! Можливо це так! Але я так не думаю! Це, мабуть, і є кохання!

Чому я не зустріла свого чоловіка у свої 17 років? Чому у мене не так, як у батьків? Звичайно, відповідь і так зрозуміла – у кожного своя доля, для всього свій час! А іноді так і хочеться просто покохати! Щиро, довго та по-справжньому! Так хочеться простого дівочого щастя!

А хто в наш час вміє щиро кохати? Невже ера справжніх почуттів закінчилась і люди просто вирішили пограти в подібні емоції задля розваги. Це дуже низько, тому що зараз і так в людях майже нічого не залишилось людяного, а якщо зникне кохання, то взагалі не буде сенсу життя! Звичайно, робота, освіта та технологічний прогрес залишаться, проте світ буде не таким світлим та м’яким! І вже не буде такої радості, такого хвилювання, такого приємного страху, коли людина це відчуває, коли закохується!

Тому я кажу вам, люди, не втрачайте кохання, у кого воно є! А ті, хто перебувають у пошуках, не шукайте – прийде ваш час і кохання саме вас знайде!
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше