Скульптури, від яких затамовуєш подих

22 серпня 2019
Лесічка Кіт

Більшість середньостатистичних обивателів ставляться зневажливо до сучасного мистецтва: мовляв, нинішнім майстрам ніколи не перевершити геніальних Леонардо і Мікеланджело. При цьому люди не зважають на те, що скульптури епохи Відродження трохи дисонують із сучасними реаліями.

Насправді серед сучасних творів мистецтва є ті, які здатні викликати не менший захват, ніж «Мислитель» Родена. Правда, серед сучасних творів є і ті, що, крім захоплення, вселяють трепет.

«Крвоточива голова»

Немовлята на телевізійній вежі Жижкова в Празі

Синій мустанг, Денвер, США

«Шлях Вікторії» — сад скульптур в Ірландії

 

«Черний привид», Клайпеда, Литва

Старовинне кладовище Стальєно в Генуї

Кладовище Пер-Лашез у Парижі

Скульптура лосося, Портленд, Орегон, США

Хлопчик, що весить, Гент, Бельгія

 

«Поцілунок смерті», Барселона, Іспанія

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Валентина 23 серпня 2019
Хлопчик, що вЕсить? (вИсить?) - За все інше - Дякую, круто)))
Одним із творців американської атомної бомби був українець
18 листопада 1900 р. у Києві народився Юрій (Георгій, Джордж) Богданович Кістяківський, нащадок славетної родини Кістяківських. Він був членом американського Комітету національної оборони, радником президента США Д. Ейзенхауера у справах національної політики і техніки та очолював Комітет з питань науки, техніки та державної політики Національної академії наук США.
Читати більше
Що робити з несвіжим хлібом?
З черствого хліба не можна зробити смачний бутерброд, але є ще багато способів, як його використати. Ознайомтеся з нашими порадами, і можливо, наступного разу ви не будете просто викидати застарілий хліб у смітник.
Читати більше
Ті, що оберігають старе місто: маскарони
Ми звикли до краси і величі архітектури стародавнього Києва, Львова, Одеси, Чернівців... Але унікальна архітектура невеликих українських міст та містечок теж зачаровує своїми шедеврами. Подорожуючи центром Кропивницького — самого серця України, ми перегорнемо одну зі сторінок архітектурного літопису України.
Читати більше