Скульптури, від яких затамовуєш подих

22 серпня 2019
Лесічка Кіт

Більшість середньостатистичних обивателів ставляться зневажливо до сучасного мистецтва: мовляв, нинішнім майстрам ніколи не перевершити геніальних Леонардо і Мікеланджело. При цьому люди не зважають на те, що скульптури епохи Відродження трохи дисонують із сучасними реаліями.

Насправді серед сучасних творів мистецтва є ті, які здатні викликати не менший захват, ніж «Мислитель» Родена. Правда, серед сучасних творів є і ті, що, крім захоплення, вселяють трепет.

«Крвоточива голова»

Немовлята на телевізійній вежі Жижкова в Празі

Синій мустанг, Денвер, США

«Шлях Вікторії» — сад скульптур в Ірландії

 

«Черний привид», Клайпеда, Литва

Старовинне кладовище Стальєно в Генуї

Кладовище Пер-Лашез у Парижі

Скульптура лосося, Портленд, Орегон, США

Хлопчик, що весить, Гент, Бельгія

 

«Поцілунок смерті», Барселона, Іспанія

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Валентина 23 серпня 2019
Хлопчик, що вЕсить? (вИсить?) - За все інше - Дякую, круто)))
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше
По-людськи про людське, або Що таке словомедитація?
Виховання словом ми вже проходили – не завжди працює, натомість лікування завжди доречне. Наразі це здобування мудрості з життєвого досвіду, який відливається у лаконічну форму афоризмів, що їх визбирує для нас справжній майстер своєї справи.
Читати більше