Сказати все без слів — ізраїльський художник виражає свої думки через деталі (19 картинок)

13 вересня 2019
Олена Українка

Малюнки на гостросоціальні теми — справа міжпланетного масштабу, адже найчастіше жителів Землі хвилює одне і те ж. Тому й роботи справжнього художника повинні бути зрозумілими без слів — просто як у Юваля Робічека. 

Юваль живе в Тель-Авіві, навчався в Нью-Йорку і виставляв свої роботи в Брюсселі, і точно заслужив звання інтернаціонального художника. Крім того Юваль не доповнює свої роботи фразами — за його персонажів говорять їх дії, пейзаж і дрібні деталі, з яких і складаються його ілюстрації.

Джерело: Tutkatamka.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Спортивний одяг: 4 поради, як вибрати
Ми часто говоримо про тренди, слідкуємо за новинками, беручи до уваги одяг на повсякдень та яскраві акценти, які пропонують бренди. Сьогодні мова піде про не менш важливу частину гардероба — спортивний одяг для чоловіків.
Читати більше