Сьогоднішній день

17 квітня 2015
Аліна
Здається просто описати сьогоднішній день. Ніби нічим не примітний на перший погляд, але так тільки з початку. Насправді, сьогоднішній день має багато позитивних рис. Перша – сьогодні п’ятниця. А це завжди як маленьке свято – очікування вихідних, нових пригод і вражень, маленьких подорожей, вільного часу, заняття улюбленими справами. Друга риса – весна. Середина квітня – по своєму прекрасна пора. Сонечко вже високо і доволі сильно починає припікати, проте спека ще не відчувається. А природа… В цю пору року вона дуже красива – все починає розквітати, зеленіти, око радіє будь-якому маленькому листочку, адже накопичилась втома від сірих зимових пейзажів і вже дуже хочеться яскравих фарб. Та й природа жваво приймає перше тепло після тривалого, холодного сну, вона явно відпочила, набралась сил і готова до нового, яскравого життя.

А взагалі, день видається таким, що одночасно хочеться байдикувати і філософствувати, хочеться побути в тиші і в той же час висловити купу думок. Весна – пора змін, певно тому бажання і настрій в цей час теж мінливі.

Сьогодні такий день, який нічим не відрізняється серед своїх братів, інших днів, не відрізняється допоки не зупинитись і не побачити всю цю його унікальність і не повторність, все життя, яке в ньому бурлить і яке легко можна не помітити в своїх буденних перегонах.

Ось і вітер зазирнув у розчинене вікно, нагадав про свою  присутність у цьому дні. Не сильний, але ще по весняному бадьорий. Він завжди впевнено заявляє про себе.

Ще багато чого є у цьому чудовому дні. Кожен може знайти щось для себе. Адже життя триває попри все, треба просто іноді зупинятись і жити ним.
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Натуральна косметика: що це і як її визначити
У сучасному синтетичному світі питання натуральності косметичної продукції вважається гостро актуальним, але багато споживачів досі неправильно розуміють сам термін «натуральна». Далі у статті з'ясовуємо все детально.
Читати більше
Як правильно обрати кулькову ручку
Час до часу ми ділимося з вами публікаціями, які спрощують шопінг і допомагають обачніше робити покупки. Сьогодні спільно з простором оригінальних подарунків і канцелярії dreamarium.com.ua підготували для вас статтю про те, на що варто звертати увагу при виборі кулькових ручок.
Читати більше