Сімейний лікар... Чи справді він твій?

18 жовтня 2019
Akme-Ukraine

Сьогодні розпочалася всеукраїнська інформаційна кампанія "Твій сімейний лікар". Вона покликана презентувати українцям бренд сімейного лікаря. Навіщо цей бренд?  - запитає пересічний пацієнт.Як повідомляють представники Національної служби здоров'я України, для того, аби покращити якість комунікації між лікарями та пацієнтами, бо лікар має бути тією особою, яка вчить вірити у краще.

Уявляєте? Не лікувати пацієнта, не підвищувати якість медичних  послуг, не працювати над зміцненням здоров'я пацієнта, не перейматися позитивною динамікою тривалістю його життя, а лише цілеспрямовано вибудовувати комунікацію, аби "передавати" у спадок можливість лікуватися у конкретного сімейного лікаря. Можливо такий підхід є пропедевтикою захворювання чи запобігання погіршення стану здоров'я пацієнта...

Безперечно те, що кожен пересічний українець може думати: "Так, лікар упродовж мого життя дізнається про мене все, наші довірливі відносини є чинником мого благополуччя.Він навчить мене формувати культуру здоров'я у всієї моєї родини. А до кого підуть лікуватися мої діти і онуки? Чи радити їм мого лікаря? Треба порадитися з лікарем" .

Хочете радитись? Правильно. Звертайтесь на здоров'я! 

Проте не забудьте, що треба придбати смартфон.

Хоча, мабуть 70% пенсіонерів, які отримують пенсію менше 3 тис. грв., насамперед, мають потурбуватися про зміцнення свого матеріально-фінансового становища та йти і вибирати СВІЙ СМАРТФОН.

Та нам сьогодні варто вірити й чекати.  Пам'ятаєте: скажуть їм, вони мусять вижити... (Анна Франк).

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше
Добірка рецептів смачних літніх страв
​Літо — чудова пора, коли нашвидкоруч можна приготувати максимально корисні страви із сезонних овочів та фруктів за мінімум часу. Тому підготували для вас добірку легких рецептів прохолодних літніх страв від професійних шеф-кухарів.
Читати більше