Сім українських дизайнерів покажуть колекції в Лондоні

9 лютого 2017
Редакція
Сім українських брендів представлять свої нові осінньо-зимові колекції під час Тижня моди в Лондоні, який пройде з 17 по 21 лютого. Зроблять вони це в рамках платформи International Fashion Showcase - щорічної виставки, котра об'єднує молодих дизайнерів з усього світу. Так, у 2017 році Україну на IFS представлятимуть FLOW the Label, Jean Gritsfeldt, Alina Zamanova, FROLOV, Yana Chervinska, DZHUS та the COAT by Katya Silchenko.
 
vogue.ua
 
Всі бренди працюють в абсолютно різній стилістиці, що допоможе максимально повно представити українську модну індустрію в Лондоні. Відбір проводився на основі відкритого конкурсу, який ініціювали команди Ukrainian Fashion Week та Британської ради в Україні. Журі обрали шість переможців - Jean Gritsfeldt, Alina Zamanova, FROLOV, Yana Chervinska, DZHUS та the COAT by Katya Silchenko, а марка FLOW The Label потрапила в список поза конкурсом, як переможець премії Best Fashion Awards в номінації "Відкриття року".
Ірина Данилевська, співзасновник Ukrainian Fashion Week, розповідає: "Переоцінити участь України в проекті International Fashion Showcase неможливо. По-перше, це Лондон! Це London Fashion Week. Це креативна Мекка. Це місце, де мріє опинитися кожен молодий дизайнер, яскравий талант якого вимагає світового визнання. По-друге, IFS - платформа, яка об'єднує моду і мистецтво. А саме на перетині цих сфер діяльності народжуються сміливі, несподівані, дивні ідеї та їхнє геніальне втілення".

Джерело: vogue.ua
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com