Школа перекладачів: як обрати найкращу?

10 червня 2015
Редакція
Складність та специфіка перекладу полягає не лише в тому, що потрібно здобути певний багаж знать та вміло використовувати його, а, перш за все, в постійній необхідності тренувань та практики. Не всі спеціалісти з перекладу мають таку можливість – постійно вдосконалювати свої здібності в перекладацькій сфері. У такому разі виходом із такої ситуації виступає можливості проходити заняття в школі перекладу.

Коли ви в процесі пошуку такої школи, Вам, в першу чергу, варто зрозуміти, які цілі та завдання Ви ставите перед собою та організацією, до якої звертаєтесь. Постановка мети є першим та основним завданням. Далі необхідно проглянути інформацію про пропоновані Вам школи перекладу та вибрати декілька, які на перший погляд Вам більш-менш підходять. До них можна завітати особисто чи розізнати інформацію про них серед особистих знайомих чи, можливо, на форумах в Інтернеті.

Звертати увагу при виборі школи перекладу потрібно на якість підготовки, викладачів, розмір груп, в яких проводяться заняття, наявність матеріально-технічної бази. Зрозуміло, що з ліцензією та установчими документами такої школи має бути також все в порядку. По закінченню курсу підготовки Вам мають видати сертифікат чи свідоцтво про проходження відповідного курсу.

Тренінги з перекладацької діяльності можуть бути різними, проходити в різних формах, за різними методиками, стосуватися різних аспектів перекладу.

Письмовий переклад – мистецтво, яке потребує прояву творчості, винахідливості, не лише базової перекладацької підготовки. У той же час, письмовий переклад дає достатньо часу, щоб осмислити зміст тексту, сформулювати думку, "підточити" стиль.


Якщо вас зацікавила ця стаття, дял вас також можуть бути корисними:
Студент-перекладач: 10 порад дял підготовки і підвищення кваліфікації
Чому українською не перекладають світові бестселлери?
Історія підготовки перекладачів
Книжковий переклад в Україні або Читайте багато, але не все
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше