Шість країн, котрі оцінять ваші фахові здібності дуже високо

20 січня 2020
Кирило Кр.

Нещодавно німецькі дослідники в буквальному сенсі слова заглянули в гаманці тих чи інших фахівців, щоб з'ясувати, у якій країні світу працівникам живеться найкраще. А точніше, де роботодавці не скупляться і високо оцінюють професіоналізм своїх співробітників. Зрозуміло, що в кожному випадку потрібно ще брати в розрахунок ціни на оренду житла, продукти харчування та інші побутові потреби, однак в цілому МРОТ, установлений на законодавчому рівні для визначення оплати праці, розміру допомог та інших виплат, істотно відрізняється навіть в межах однієї країни.

Рейтинг найвищих мінімальних зарплат в 2019 році — далі. 


США

Відразу кілька американських міст впевнено лідирують в рейтингу «най-най», проте роботодавці одного з них особливо відзначилися своєю щедрістю. Йдеться про каліфорнійське місто Сан-Франциско, де стрімко розвивається IT-сектор, дозволяючи співробітникам великих гігантів, як-от: Google, Amazon, Apple та інших компаній, розраховувати на значну винагороду, що становить в середньому близько 166 000 грн на місяць. Жителі Нью-Йорка при цьому можуть похвалитися середньою зарплатою, яка дорівнює 117 000 грн, бостонці — 109 000 рублів, а ті, хто проживають і працюють в Чикаґо — 103 000 грн.

Швейцарія

Усупереч помилці багатьох людей, співробітники швейцарських компаній аж ніяк не є найбагатшими у світі. Хоча в тому ж Цюриху працівник може розраховувати на середній розмір оплати праці, рівний 150 тисячам гривень.

Австралія

Жителям двох австралійських міст пощастило отримувати зарплату, про яку інші співробітники можуть тільки мріяти. Так, наприклад, середня зарплата працівників в Сіднеї становить близько 91 тисячу гривень, а в Мельбурні — 81 тисячу. В Австралії один з найвищих рівень життя в порівнянні з іншими країнами, тому не дивно, що люди там звикли отримувати гідну винагороду за свої послуги.

Норвегія

Співробітники міста Осло теж не обділені увагою роботодавців — середній розмір їхньої зарплати становить близько 82 тисячі гривень. Зрозуміло, що більша частина з цієї суми піде на погашення податків та інших обов'язкових платежів, проте факт залишається фактом: Норвегія впевнено займає одну з верхніх рядків у рейтингу країн з найвищою заробітною платою.

Данія

Мешканці Копенгагена — столиці і найбільшого міста Данії, іменованого ще «гаванню торговців», можуть розраховувати на зарплату, рівну 81 тисячі гривент, що, погодьтеся, дуже непогано. При цьому найбільш високооплачуваними професіями тут вважаються дантист і актуарій (фахівець з актуарних розрахунків в страховому та інвестиційному бізнесі), а менш прибутковими — дизайнери й археологи.

Велика Британія

А ось співробітникам лондонських контор пропонується витратити на місяць трохи меншу суму — середній розмір зарплати становить тут близько 75 тисяч. Найвищі показники будуть у тих, хто працює у фінансовій сфері, в області IT-технологій і в медицині.

А як справи у вас?

Здійснено переклад.

Зображення — pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Ігри для дітей англійською: користь чи шкода
Безліч досліджень присвятили тому, як відеоігри впливають на розвиток дітей. Існує багато різновидів ігор. Деякі просто розважального характеру, інші ж є складним викликом, змушуючи мозок працювати.
Читати більше
Вага стоїть на місці: у чому причина і як виправити ситуацію
Схуднення — тривалий процес. Спочатку вага йде швидко, але рано чи пізно з'являється проблема: на вагах, попри дієту та інтервальні тренування, тримається одна і та ж цифра. Нижче пропонуємо вивчити, як подолати цю проблему.
Читати більше