Блиск в очах, вогонь в крові, натхненний вираз обличчя – це опера. Частина 2

16 квітня 2013
Oxana Kril
Частина 2

Ця музика хвилювала серця не одного покоління слухачів. Тільки найсильніші і найталановитіші виконавці можуть торкнутися потаємного світу, який поєднує у собі шарм акторської гри і містику незвичайного звучання. Як ви здогадалися, мова йде про оперу.

Творча особистість, яка дарує любов

Godo - людиназ незвичним сценічним ім’ям і голосом, що зачаровує. Godo - українець і часто відвідує Батьківщину, проте отримав визнання саме за кордоном. Godo –людина, яка підкорила Іспанію та Італію. Godo - це Юрій Лук'яненко.

Це зараз Юрій досяг неймовірного успіху, а колись був звичайним хлопцем, нікому невідомим студентом. Ще впродовж свого навчання в Національній Музичній Академії України ім. П. І. Чайковського він, завдяки своєму таланту, уклав контракт з міжнародною оперною компанією "Concerlirica", що в Іспанії. Там Юрій не тільки вчиться у найвеличніших маестро сучасності, а й паралельно бере участь в міжнародних оперних фестивалях, виконуючи партії головних героїв. Завдяки цьому з кожним роком ім’я Godo стає все більш відомим в Європі, і, навіть, в Америці.

Алезвідки ж узявся такий сценічний псевдонім? Як розповів сам співак в одному з інтерв’ю: "У давні часи Godo називали творчу особистість, яка дарує любов". Проте він не сам придумав собі це ім’я."Зарубіжні партнери зажадали, щоб у мене був псевдонім. З проханням я звернувся до знайомих. Мені подзвонили священик Франческо з Італії і буквально через п’ять хвилин мій духовний наставник з Києва - отець Ніколай. Вони сказали одне і те ж, що під час молитви побачили мене у ярлику, на якому було написано Godo".

Проте,крім злетів були в Юрія і невдачі – в 2007 році він брав участь у відборі на Євробачення, минулого року в конкурсі "Голос країни", де журі його прогавили і про це потім дуже шкодували.

Однак, не зважаючи на це Godo і далі дуже відомий. І зараз цей талановитий чоловік продовжує гастролювати і виконувати не тільки оперну музику, але й поп та рок. Він говорить, що ці жанри йому дуже близькі і вони йому надзвичайно подобаються.
 

"Це моя принципова позиція — громадянство України"

Сережка у вусі, каблучки на пальцях – досить нехарактерний образ для оперного співака. Правда? Тим не менше Костянтин Ріттель-Кобилянський на це відповідає: "Я — сучасна людина і одягаюся так, як мені зручно й комфортно."

Буває, що надзвичайно талановитих українців визнають або за кордоном, або тут на Батьківщині. Костянтин в цьому плані унікальна людина – його запрошують виступати в найвідоміших театрах всього світу, проте його не забувають і тут. І не тільки в тому плані, щоби виступати, а й загалом – він є володарем премії "Людина року " в номінації "Зіркове соло".

Зараз Костянтин проживає в Німеччині і йому в інтерв’ю часто ставлять питання: "Як він там почувається? Чи його вже вважають своїм?". На це співак відповідає: "Німцем я наразі не став. Ні за взаєминами з жінками (у Німеччині, приміром, заведено, щоб у ресторані кожен платив сам за себе, часто-густо навіть якщо це подружня пара, що для мого розуміння категорично не прийнятно, бо чоловік повинен залишатися чоловіком), ані за паспортом (і це моя принципова позиція — громадянство України). А німці поважають людей, які не зрікаються свого коріння."

Ще однією особливістю цього виконавця є те, що він більше любить тепло відгукуватися про інших співаків, акторів, ніж говорити про себе і додає: "В нашій справі головне – не дістати зіркової хвороби".
 


Блиск в очах, вогонь в крові, натхненний вираз обличчя – це опера (Частина перша)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співак Дмитро Оленич презентував відеороботу "Солодко спи"
Прийшла осінь, а це ще один привід слухати теплу музику. До вашої уваги нова відеоробота молодого виконавця Дмитра Оленича, яка дістала назву "Солодко спи". Про що вона та який зміст має, - читайте далі.
Читати більше