Сергій Сараханов: фотографії мають душу

23 травня 2018
Kelsey Keff

Якщо ми звикли аналізувати психологію героїв у книгах, то хочу вам сказати, що дивлячись на портретну світлину, можна робити те саме. Особисто для мене портретна зйомка - це талант "бачити". Бачити у людях щось особливе, що можна гармонійно і тонко передати крізь об'єктив фотоапарату. Уміти увірватися у простір іншої людини, при цьому зберігши її самобутність у кадрі.

Фотографія, як завжди, дуже швидко розвивається, проте справжніх віртуозів у цій галузі зустріти дуже важко. Втім, сьогодні хочу познайомити вас із Сергієм Сарахановим – одним із небагатьох фотографів, у яких є вища професійна освіта, пов'язана саме з фотографією, адже він випускник Санкт-Петербурзького державного університету культури і мистецтв, за спеціальністю - викладач фотомистецтва і кінорежисури, лауреат премії «Кращий фотограф року–2010» у категорії «Портрет». 

scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net

Сергій працює зі знаменитостями, створює власні світи на фотографіях і має свій неповторний стиль портретиста. Пропоную вам переконатись в цьому самим.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Усі фото взято з Instagram та Facebook Сергія.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com