Сергій Сараханов: фотографії мають душу

23 травня 2018
Kelsey Keff

Якщо ми звикли аналізувати психологію героїв у книгах, то хочу вам сказати, що дивлячись на портретну світлину, можна робити те саме. Особисто для мене портретна зйомка - це талант "бачити". Бачити у людях щось особливе, що можна гармонійно і тонко передати крізь об'єктив фотоапарату. Уміти увірватися у простір іншої людини, при цьому зберігши її самобутність у кадрі.

Фотографія, як завжди, дуже швидко розвивається, проте справжніх віртуозів у цій галузі зустріти дуже важко. Втім, сьогодні хочу познайомити вас із Сергієм Сарахановим – одним із небагатьох фотографів, у яких є вища професійна освіта, пов'язана саме з фотографією, адже він випускник Санкт-Петербурзького державного університету культури і мистецтв, за спеціальністю - викладач фотомистецтва і кінорежисури, лауреат премії «Кращий фотограф року–2010» у категорії «Портрет». 

scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net

Сергій працює зі знаменитостями, створює власні світи на фотографіях і має свій неповторний стиль портретиста. Пропоную вам переконатись в цьому самим.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Усі фото взято з Instagram та Facebook Сергія.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

"Чому я не втомлююся жити": огляд книги Ярослава Мельника
Стільки вітаїзму у назві, стільки неврозу на сторінках... Хто такий автор, та де межа його реальності і з'ява вигадки? Чи вартують маси читати геніальних письменників, якщо перші не втямлять глибини, анулюючи культурну вартість, у той час, коли останні того не пробачать?
Читати більше
Уособлення елегантності і простоти: Живанші
Givenchy - еталон стилю, який майстерно створений Юбером де Живанші з благородної краси, вишуканості та урочистості. Стиль, який творився роками та став натхненням для багатьох. Про творчий порив, муз та учителів модного дому Givenchy - у статті.
Читати більше
Пікассо та його спокуси
Іменитий Пікассо та його Ольга. Жінка, яка кохала відомого художника все життя. Але його норов не міг втамувати спрагу. Йому були потрібні інші музи. Як кажуть французи, таке життя. От дивишся на фотографії, де люди щасливі, і в голові не вкладається, що хтось із них може завдати такого болю іншому. Детальніше - у статті.
Читати більше