Демоверсія

12 березня 2018
Liliana

Тема стосунків між чоловіком та жінкою завжди актуальна. Багато людей шукають відповіді на різні запитання про них в інтернеті, на практичних семінарах, у статтях різних психологів. Та це нічого не змінює в самих стосунках. Хтось хоче розвиватися і рухається у правильному напрямку, а хтось чекає на те, що все саме зміниться і результат йому подадуть на таці із золотим обрамленням. 

Почнемо із самого початку. Як в давнину чоловіки сприймали жінок? Побачив, захотів, отримав, пішов вбивати мамонта, повернувся, наївся від пуза і спати! Реально ця формула збереглася і до сьогодні, просто із новітніми вдосконаленнями. Історія цих вдосконалень тягнеться тисячоліттями.

Візьмемо тепер до уваги Епоху Ренесансу. Тут ця формула, сформована століттями, отримала новітнє забарвлення. Побачив, завоював, отримав, приніс "мамонта", та.... на цьому не спинився :) тому що хочеться ще! І тут починається найцікавіше.

На кого звертають і, відповідно, звертали увагу чоловіки? Бінго! На жінок, які були дещо іншими, ніж прийнято було у суспільстві того часу. Привертали увагу ті, котрі слідкували за собою, відкрито кокетували, які могли подарувати насолоду, і до цього всього були далеко не дурненькими. Ось ця модель поведінки жінки збереглася і до сьогодні))

Що ми маємо зараз? Реально РУТИНУ!!! Рутину у стосунках, рутину у житті та побуті. Саме вона з'їдає романтику та бажання, які були колись. Звісно, якщо не виникає питання побуту та всіх, пов'язаних з ним, наслідкових явищ, це не особливо покращує ситуацію. Оскільки в цьому випадку пошуки не припиняються, як би сумно чи весело це не звучало.

От, для прикладу. Чоловік приємної зовнішності, бачачи привабливу жінку (дівчину), намагається привернути її увагу. Хоча, можливо, він і не підозрює, що вже сам став об'єктом полювання. Результат такого спільного інтересу ми вже знаємо. У випадку, коли чоловік захоплений, починається найцікавіше. Він з головою поринає у ці стосунки, насолоджуючись ними. Голова йде обертом, оскільки він отримує усе, про що давно мріяв. Дівчина теж не губиться і вміло використовує весь арсенал своїх вмінь та навичок. І тут мова не про hand made. Далі рекомендується читати особам 16+, оскільки будемо розглядати деякі пікантні нюанси.

Пік стосунків букетно-цукеркового періоду - це коли кожен в них отримує те, чого хоче, і в цьому випадку кожен платить свою ціну. Найважче тут чоловікам, оскільки в них голова йде обертом більше. Їх навіть можуть не стримати сімейні зв'язки, якщо вони натраплять на справжню "майстриню". Можливо, саме такі "майстрині" й отримують те, чого вони хочуть по життю. 

Нещодавно мала розмову в колі друзів і мова зайшла про відносини між чоловіками та жінками, побут і як усе змінюється. Один молодий чоловік розповів історію свого товариша. Той був захоплений стосунками з однією жінкою. Як з'ясувалося, його захоплення крутилося навколо однієї речі. Я могла би її процитувати, та ценцура - то є цензура. А якщо спробувати описати більш літературно - то це звучатиме наступним чином:" Він прокидався від ласк, орального характеру" ...

Єдине, що мені хочеться тут сказати - "Чувак, ти чув про таке поняття, як "ДЕМОВЕРСІЯ"?" Так, ДЕМОВЕРСІЯ - це те, що пропонують чоловікам для отримання бажаного результату. У кожного результат свій: хтось - шубку, хтось - ще якусь дрібничку, хтось - і обручку, а хтось - замкнене в чотирьох стінах, домашнє створіння. Але це не змінює поняття ДЕМОВЕРСІЇ у стосунках для реалізації певної бажаної мети.

Насправді в демоверсії немає нічого поганого. Це той період, коли обидвоє щасливі по-своєму, обидвоє отримують бажане. Це свого роду ІЛЮЗІЯ ЩАСТЯ. Людина прагне до кращого і в цьому її звинувачувати не можна, тому що не мріють тільки дурні, або жахливі песимісти. В такому випадку ця стаття явно не для них.

А читачам хочу побажати, щоб ваша демоверсія тривала якомога довше, а краще - щоб ніколи не закінчувалася.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com