щось

28 жовтня 2016
Roman Bonchuk

Безліч варіантів означення певних моментів суто сприйняття всіх факторів, які неупинно гвалтуюють простір, а саме феномени героїзму, комфорту, нових візуалізацій, єднань та роз'єднань, свіжих міфів та історій, трактувань та бачень - все ніби на своєму місці й водночас втрачає своє істинне значення. Хоча для чого визначеність, коли один міф замінено новим трактуванням, а жанр здебільшого спекулятивний - чимсь приситились й біжимо новими коридорами й змістами. Хоча змісти в більшості випадків сталі й незмінні, але графомани будуть гратись, бо є час йє засіб. Хоча правильним було б певною мірою Щось зробити й приховати та потім несподівано задекларувати - мало хто над цим замислюється- життя здебільшого віртуалізовано й ми стали повноцінними галограмами. Галограми різні / пульсуючі, метампсихічні, есхатологічні, апаптозні, трансцендентальні/, інакшого не може бути, бо Щось зайде неодмінно в глухий кут, згодом хтось знову ж таки віднайде шляхи порятунку та нового свіжого сприйняття... Так свого часу Кант врятував філософію , із емпіризму в сферу трансцендентального, потім ще більше заплутав - проте наскільки чудово, мало хто зможе то вичитати. Кант вичерпав себе із Юма, як свого часу Фіхте себе з Канта. А чи був взагалі Кант? Головне, що Шпенглер був. 
Філософ має бути цікавим й максимально глобалістичним. Хоч під час читання - вже не говорячи про змістовність. Змісти, як вище позначив незмінні в контекстах трансцендентальних контінуумів. Метафізика була й так важко від неї відмовитись , принаймні для літератури це невичерпна галограма - хоча й в більшості випадків психоделічно інтровернтна... Зміст в тому, що головним залишаються Час й Шлях. Поясню чому, несуттєвим є як ти живеш й з якою метою - головне, чи на правильному Шляху. Якщо ні, Щось неодмінно тим скористається. Головним є не сюжет й препропуст в кіноматографі - головним є відтворення Часу та епохи. Це стосується й літератури: геніальними є ті твори, котрі фіксуюють феномени та парадигми Часу. Епохальність повноцінно розкрита в романах Пруста. Є балансуючі часові парадигми, суто метафізичні - це Джойс, й можливо Кафка. А чи був Кафка?
Був не був- головне, що Служив й Щось це прийняло й сприйняло сповна. Час й Шлях / карма, доля, дао, буття, буття- ніщо/ розумними світу цього одразу отримають статуси класичного формату. Більшість це знає. Можна рефлексіювати й реміксувати досхочу в стінах власного пандоруму : все ж таки варто Насолодитись. Насолода справжня виявиться гіркою - не варто розганятись й рохитуватись в диструктивних коливаннях : насолоджуйтесь та любіть. Всеодно є межа до певного моменту. Момент варто вхоплювати майстерно. Можете пропустити- життя надасть ще мільйони моментів проходдення етапів сходження -нівелювання. Час й Шлях /Путь/ любить Результат. Результативність виявиться не такою вже й потрібною, але пропускним квитком на певні підрівні. Будуть аспекти Абсурду - а що таке абсурд : це нові метаморфози, знову ж таки форми часу-шляху... Абсурд деколи такий захоплюючий, як абсурд Арто, Дельоза чи Бад'ю. Про Ніцше не згадую - він відмовився від сприйняття будь-якого: йому потрібно було народитись в часи Наполеона. А чи був Ніцше.
Не знаю чи був, не бачив, лишень читав, а він в перекладах вже втратив усі Змісти. Щось його поглинуло повноцінно. 
Щось кохалось із Гайдегером, але він був глибинним метафізиком- шаманом: еколог усієї філософії. Він був точно...
Так повернимось до галограм та їхньої пульсації. Філософія теж є геноцидом розумового апарату- хочете збожеволіти: ставайте на цей Шлях й час вже вам не допоможе. Хоча насолоди більше там , де вона апріорі не планувалась.
Ну і наостанок про Щось. Щось має атомарну структуру, модифікується незалежно від часово-змістовних парадигм в суто свій неозначений спосіб. А чи є спосіб. Як метод так, ще за часів Декарта. Бідолага прожив таке нещасне життя й помер від запалення легень , бо по ночам писав вірші королеві, як і Платон, який так хотів свого часу співати пісні Діонісію,- краще б народився в часи Нерона. До чого я веду: ми народжені принципово не в свої часи, але це є нашим каталізатором та стимулом розвитку й визнання є скоріше прокляттям. Тому самітність й божевілля є даром за пошуки сутів в знанні, якого не існує, можливо й було б , не було б Декарта- Платона- Спінози-Дельоза й Ніцше. Бесславні арбітри своєї ж немочи й духовної імпотенції... Щось вже перетворить в ніщо, бо з нічого не вийшло й відповідно в ніщо-щось перетвориться. А чи є я взагалі?

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса та практичність: які матеріали використовують для оббивки м’яких меблів
Від того, наскільки вона буде практичною та міцною, залежатиме тривалість її «життя» та привабливого вигляду меблів, тож це варто враховувати, вибираючи диван чи крісло.
Читати більше
Чи можна займатися спортом під час місячних і як це впливає на організм
Останнім часом ставлення до особливостей жіночого організму змінилося на більш помірковане. Водночас оновились рекомендації щодо занять спортом під час місячних. Сьогодні ми розповімо про них.
Читати більше