Що треба знати перед пошуком роботи

31 липня 2021
Редакція

Часто ми чуємо від людей про work-life balance, про бажання бути в моменті і займатися справою, яка не тільки буде приносити гроші, а й задоволення та дасть розвиток. 

Один із найпоширеніших і зручних способів знайти роботу — це пошук її на сайті https://lviv.grc.ua/. Тут розміщено понад 20 000 вакансій, а компаній, які шукають собі працівників, понад 90 тисяч. Можливо, ви шукаєте підробіток або віддалену роботу, на повний чи неповний робочий день —усе це можна знайти на сайті.

Разом ми підготували для вас матеріал, як найкраще використовувати сайти для пошуку роботи. Про це далі.

Щоб підвищити свої шанси під час пошуку нової роботи, переконайтеся, що ваше резюме достовірне, добре структуроване та без помилок. Від цього залежить перше враження роботодавця про вас, він одразу може дізнатися, який у вас досвід роботи. Укажіть у резюме свої хард скілз — професійні навички, знання — і софт скілз — особисті якості — (прим. ред.).

Якщо, на ваш погляд, вам бракує досвіду, зазначте, що готові вчитися і відкриті для пропозицій.

Шукайте можливості

Не тільки можливості працевлаштування, шукайте можливості для зростання, подорожей. Спробувати щось нове — завжди класна ідея. Продовжуйте удосконалювати свої навички й здобувайте нові, візьміть на себе нову роль тощо. 

Використовуйте різні пошукові терміни

Іноді ваша компетенція може бути суміжною, як-от літредактор і коректор. Тому переконайтеся в коректності пошуку.

Зверніть увагу на дати

Простежте те, чи вакансія актуальна досі, щоб не витрачати час дарма.

 

Не бійтеся пробувати нове

Імовірно, серед переліку обов'язків буде щось, що ви досі не робили. Не бійтеся цього, можливо, з часом у вас буде це виходити пречудово або ж ви зрозумієте на майбутнє, що вам не до душі робити. Занять ж так багато.

Учіться новому

Якщо відчуваєте, що вам недостатньо знань і ви недосвідені в пошуку роботи, про яку мрієте, радимо підписатися на розсилку від grc.ua та їхній телеграм, де команда спеціалістів регулярно постить статті та дописи про актуальні вакансії, останні новини, оглядає ринок праці й розповідає про нюанси роботи в різних сферах.

Перед співбесідою

Перед тим як відгукнутися на вакансію, уважно прочитайте, що пропонують. Чи влаштовують вас обов’язки, зарплата, робочий графік. Це найкраще дізнатися при особистому спілкуванні, можна також поштою чи при телефонній розмові.

Перед тим як погодити час співбесіди, переконайтеся, що компанія реальна, загугліть її історію. Роботодавець, імовірно, оцінить витрачений час і вашу зацікавленість. Крім того, запитайте про цінності компанії: важливо, щоб вони співпадали з вашими. 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса чи практичність: на що звертати увагу при виборі столового посуду?
За обіднім столом збирається вся родина — це місце, де ми ділимося своєю радістю, розповідаємо історії та смакуємо домашню їжу. І саме тут дрібниці набувають особливого значення.
Читати більше