Що таке техніка живопису "a la prima"? Частина 2

17 липня 2017
Olga Melyn
У кінці ХІХ ст. - на початку ХХ ст. виникла течія митців – імпресіоністів, яка вирішила, що картина є завершеною не тоді коли прописані всі елементи, а тоді коли художник сказав "усе", що хотів, і якщо це "усе" для нього завершено на стадії ескізу то чудово – так і буде.

Крім того на світ народився фотоапарат – і зміст у прописуванні деталей взагалі зник, а на перший план у філософії митців вийшла експресія та колір.

Єдиним значним мінусом даної техніки є реставрація, адже фізичні властивості фарб з часом змінюються і через значний прошарок відновлення стає дуже складним процесом. 

Щоб не було, а прихильників даної техніки дуже багато – вона розвивається, еволюціонує і дарує багато задоволення як художникам, так і глядачам.​

Що таке техніка живопису "a la prima"? Частина 1​


 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

7 елементарних кроків до екологічного життя
Сьогодні українські сміттєзвалища вже переповнені, культура переробки сміття ще тільки на початковому етапі формування, а виробники й надалі пакують свої товари в пластик та упаковку, яку, навіть при бажанні, неможливо переробити.
Читати більше
Яка користь від вітамінів під час вагітності
Щоб забезпечити необхідний запас енергії і здоров'я для матусі, а також закласти здорову основу організму дитини, необхідно в достатній кількості отримувати вітаміни і мінерали. Чому, — розповідаємо далі.
Читати більше
Аграрії знищили курган з комплексу прадавньої обсерваторії "Безводівка"
Так господарюють аграрії в Ічнянському районі Чернігівської області: розорюють пам'ятки археології в гонитві за додатковою соткою під кукурудзу чи соняшник. Людям час схаменутися!
Читати більше