Що таке техніка живопису "a la prima"? Частина 2

17 липня 2017
Olga Melyn
У кінці ХІХ ст. - на початку ХХ ст. виникла течія митців – імпресіоністів, яка вирішила, що картина є завершеною не тоді коли прописані всі елементи, а тоді коли художник сказав "усе", що хотів, і якщо це "усе" для нього завершено на стадії ескізу то чудово – так і буде.

Крім того на світ народився фотоапарат – і зміст у прописуванні деталей взагалі зник, а на перший план у філософії митців вийшла експресія та колір.

Єдиним значним мінусом даної техніки є реставрація, адже фізичні властивості фарб з часом змінюються і через значний прошарок відновлення стає дуже складним процесом. 

Щоб не було, а прихильників даної техніки дуже багато – вона розвивається, еволюціонує і дарує багато задоволення як художникам, так і глядачам.​

Що таке техніка живопису "a la prima"? Частина 1​


 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вигідно придбати якісне взуття
З моменту впровадження інтерактивних систем онлайн-шопінг користується небувалим попитом. Адже ви економите багато часу, якого й так завжди не вистачає. Як вдало придбати речі, щоб не виникало проблем, — читайте далі.
Читати більше
Сторінка із життя в діаспорі: історія небайдужої українки
Діаспора досі залишається невід'ємною частиною України. У всьому світі живуть безліч людей, які за своєю і ні волею були змушені покинути домівки. При тому вони не перестали бути українцями, вірними синами й доньками своєї землі. Про одну з таких людей — далі.
Читати більше
Неймовірно точні висловлювання Фройда про людське існування
Погляди Фройда на природу людини були новаторськими для його часу, і протягом усього життя дослідника не припиняли викликати резонанс в науковому співтоваристві. Інтерес до теорій вченого не згасає і в наші дні.
Читати більше