Що таке мікрострумова терапія

24 березня 2021
Редакція

Вік — це не лише додатковий досвід, але і вікові зміни. У зрілості колаген та еластин виробляються значно гірше. Через це шкіра втрачає пружність, з’являються зморшки й темні кола під очима. У певний момент навіть професійна косметика вже не дає бажаний результат. Тому існують кардинальні способи — пластична хірургія та косметологія. Більшою популярністю користується саме остання.

Косметологічні методи відрізняються доступністю та безпечністю. Водночас вони дуже ефективні. Сучасна косметологія упевнено рухається вперед. Тож сьогодні в салонах роблять дійсно неймовірні процедури. Одна з найефективніших — мікрострумова терапія.

Як використовують мікроструми в косметології

Метод омолодження за допомогою мікрострумів має великий попит. Трапляється також назва «мікротокова терапія». Під час неї на клітини шкіри і м’язи впливає електричний струм наднизьких частот. Цей імпульсивний струм збігається з електроімпульсами людського організму. Завдяки цьому він не несе небезпеки для здоров’я та надає виключно позитивний ефект.

Імпульсний мікрострум впливає безпосередньо на клітинну мембрану. Він стимулює її продукувати нові клітини, збільшує синтез АТФ і транспорт амінокислот, поліпшує кровообіг і насичення тканин киснем. Усе це допомагає організму виробляти колаген і еластин. Зникають зморшки й темні кола, контури обличчя стають підтягнутими, чіткими, колір і тонус шкіри покращуються.

Мікрострумова терапія — ефективний спосіб боротьби з усіма дерматологічними проблемами:

  • поганим тонусом шкіри;
  • вуграми й куперозом;
  • дерматозом і атопічним дерматитом;
  • зморшками;
  • темними колами під очима;
  • пігментацією;
  • розтяжками й рубцями;
  • набряками;
  • целюлітом.

Подібні «мікротоки» для обличчя часто використовують під час підготовки до пластичної хірургії або реабілітації після неї.

Явний результат можна побачити не раніше ніж за 3 сеанси. Тривалість курсу залежить від віку клієнта і стану епідермісу. До 30 років процедура мікрострумів потрібна лише для профілактики й боротьби з незначними ознаками старіння. Тож курс становить 3-4 процедури раз на рік.

Від 30 до 40 років ознаки старіння проявляються вже більш помітно. І для досягнення бажаного ефекту знадобиться 5-6 процедур із семиденним інтервалом. У більш зрілому віці курс має тривати приблизно 8-12 сеансів з інтервалом у 3 дні. Проходити його рекомендовано двічі на рік.

Мікротокова терапія обличчя: як підвищити ефективність

Щоби мікрострумовий масаж дав бажаний результат, його має проводити лише професіонал із використанням якісного обладнання. Сеанс триває близько години. Спочатку лікар-косметолог ретельно очищує шкіру й робить легкий пілінг. Потім наносить на ділянку гель-провідник і починає масаж. Він триває не менше 30 хвилин. Сила й частота струму підбираються індивідуально для кожного пацієнта. Після масажу на це місце наноситься заспокійливий гель або маска. Це сприяє відновленню й захисту епідермісу.

Косметологічний апарат має велике значення для якості та безпеки процедури. Справжні спеціалісти довіряють лише провідним технологіям. Комп’ютеризовані косметологічні інструменти від бренду Caci International поєднують високу надійність, ідеальну точність і чудову ефективність.

Завдяки одночасному застосуванню мікрострумів і LED-променів вдається досягти найкращого результату: розгладити зморшки, прибрати заломи, припухлості, темні кола, підтягнути овал обличчя. Досягнення сучасної косметології здатні повернути молодість клієнтам практично будь-якого віку.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

5 книг, які будуть варті вашої уваги на Книжковому Арсеналі
Розпочався ювілейний Книжковий Арсенал, на якому представлені новинки усіх жанрів. Утім саме зараз вже бажано знати, за чим варто вирушити і які саме книжки шукати у розмаїтті цього інтелектуального свята.
Читати більше
Ігри для дітей англійською: користь чи шкода
Безліч досліджень присвятили тому, як відеоігри впливають на розвиток дітей. Існує багато різновидів ігор. Деякі просто розважального характеру, інші ж є складним викликом, змушуючи мозок працювати.
Читати більше