Інтелектуальний глянець

27 травня 2020
Наталія

Глянцева журналістика стрімко розвивається. У наш час спостерігається еволюція глянцевих видань та зростання зацікавленості загальними проблемами. Глянцеві журнали перестають обмежуватись розважальною тематикою та починають висвітлювати суспільні проблеми, їх важливість для суспільства. Сьогодні «глянець» перестав виконувати суто розважальну функцію, і все частіше на сторінках журналів можна помітити інформаційний матеріал та аналітику. 

Віднедавна з’явився термін «інтелектуальне глянцеве видання», яке висвітлює проблеми екології, свідомого споживання, фемінізму та інших речей сьогодення. Такі журнали обмежили серед своїх матеріалів суто легку розважальну тематику та висвітлюють суспільні проблеми, культуру у повному її розумінні (не тільки мода і тренди), друкують аналітичні та інформаційні матеріали. 

Реклама надалі є головним способом фінансування глянцевих видань, проте у сучасному розумінні вона стала якісною та естетичною, такою, яка вписується у концепцію журналів. Якщо раніше модні видання орієнтувались на Америку та Європу, то зараз відбувається пропаганда всього українського (традицій, культури, брендів та ін.).

Теми екології, гендеру, фемінізму, захисту тварин та благодійності у 21 столітті тепер висвітлюють видання, які прагнуть бути в топі. Перехід від твітер-свідомості розширює поле діяльності журналістів (наприклад, лонгріди). 

Глянцеві журнали позбуваються стереотипних уявлень про красу, натомість відображають реалістичну картинку і таким чином вона стає естетичною. Мода стає вільною: тепер це не тільки як дорогий одяг на подіумах, але  й те, що важливо для суспільства, те, чим “дихає та живе” певне покоління. Моделями стають звичайні люди, а plus size  тепер не недолік, а перевага. 

Зараз найперше модно бути свідомим, цікавим, розумним. Не так важливо, яка в тебе сумочка. Має значення світогляд та вчинки.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше