Що продавати в інтернеті? Три способи вибрати товар для інтернет-магазину

20 листопада 2019
Редакція

Інтернет є не тільки інформаційним середовищем, а й величезною торговою площадкою, що дозволяє знайти покупців для будь-якої продукції. Тому підприємці постійно знаходяться в пошуку актуальних ідей, що краще продавати в інтернет-магазині. Очевидно, що вибір товару повністю визначає подальшу стратегію дій і потенційну прибутковість бізнесу.

Продається і купується зараз буквально все, знайти якусь вільну ринкову нішу практично неможливо. Але все одно, у когось все чомусь виходить, а у когось явні проблеми з попитом.

Фахівці агентства AG Marketing, яке спеціалізується на просуванні бізнесу в інтернеті, розповіли нам про декілька способів вибрати товар і нішу, а також поділилися списком потенційно цікавих напрямів, на які варто звернути увагу.

Спосіб 1: продавати те, в чому ви розбираєтеся

Наприклад, товари, які в певний спосіб пов'язані з вашою професією або хобі. Цей варіант цікавий тим, що ви будете підходити до справи, як-то кажуть, з душею. А це завжди хороша запорука досягнення успіху в бізнесі.

Продаючи ті товари, в яких ви добре розбираєтеся, які просто любите, ви зможете не просто надавати кваліфіковані консультації, а й буквально надихати потенційного клієнта на покупку власним досвідом і враженнями. І це досить важлива якість.

Спосіб 2: продавати те, що не представлено в вашому регіоні

Якщо ви задумалися над тим, як вибрати товар для інтернет-магазину, який буде орієнтований на певний регіон або окреме міста  є сенс проаналізувати вже наявні пропозиції і постаратися зайняти серед них ту нішу, яка ще або слабо зайнята, або навіть не зайнята взагалі.

У цьому випадку у вас теж будуть всі шанси розвинути прибутковий інтернет-бізнес, якщо тільки товари не надто специфічні, і попит на них в регіоні теж присутній.

Спосіб 3: продавати те, що найкраще продається в інтернеті

Можна знайти чимало результатів досліджень, які показують обсяги товарообігу в інтернеті по різних групах товарів. Ми порівняли дані багатьох таких досліджень, і вийшло, що найкраще в інтернеті продаються наступні групи товарів:

 1. Одяг і взуття. За всіма даними лідером світових продажів в інтернеті є саме ця група товарів, хоча, здавалося б, купувати речі в мережі не зовсім зручно через відсутність можливості примірки. Проте купують і купують дуже добре.
   
 2. Товари для дітей. Найрізноманітніші: іграшки, одяг, взуття, аксесуари, дитяче харчування і т. д. Ця група товарів теж завжди знаходиться в ТОПі інтернет-продажів, вона завжди затребувана, тому зверніть на неї увагу.
   
 3. Цифрова техніка. Замикають трійку лідерів високотехнологічні товари для особистого користування: мобільні гаджети, комп'ютери, телевізори, фотоапарати тощо. Слід також зазначити, що це товари більш високої цінової категорії в порівнянні з першими двома групами, тому для торгівлі ними зі складу знадобиться чимала сума оборотних коштів.
   
 4. Товари для спорту і хобі. Сюди належать спортивне приладдя і одяг, а також все, що пов'язано з різними видами хобі: риболовля, туризм, фотографія і т. д. Думаючи про те, що продавати в інтернеті, зверніть увагу на цей варіант: тут ви зможете вибрати групу товарів, пов'язаних з вашим особистим хобі, що буде непоганою запорукою успіху.
   
 5. Меблі та товари для дому. У цій групі всі товари, так чи інакше пов'язані з облаштуванням побуту: меблі та інше домашнє приладдя.
   
 6. Товари для тварин. Як не дивно, ця група товарів теж займає досить високі позиції в рейтингу кращих товарів для продажу в інтернеті. І якщо у вас є хобі такого напрямку, ви можете пов'язати його з бізнесом у сфері інтернет-продажів.
   
 7. Обладнання для бізнесу. Якщо всі попередні групи товарів були пов'язані з особистим споживанням, то це топова група в бізнес-сфері. Сюди належать різні види обладнання для виробництва, торгівлі, надання послуг.
   
 8. Побутова техніка. Пральні машини, холодильники, мікрохвильовки та інша техніка для дому, як ми бачимо, поступаються в позиціях високотехнологічній цифровій техніки, але теж числяться в лідерах продажів.
   
 9. Товари для краси і здоров'я. Думаючи про те, як вибрати товар для продажу в інтернеті, до цього варіанту найчастіше схиляються представники прекрасної половини людства. Дійсно, косметична продукція, засоби по догляду за собою завжди користуються попитом і непогано продаються через інтернет.
   
 10. Аксесуари. І остання перспективна група товарів для інтернет-магазину, яку варто розглянути в якості варіанту  це різного роду аксесуари, використовувані людиною в повсякденні: сумки, годинники, парасолі тощо., тут може бути дуже багато варіантів.

Трохи менш популярними є книги, товари для садівництва, будівельні інструменти та матеріали, а також різні види інтернет-послуг.

Ідеальний варіант, звичайно ж, буде лежати на перетині всіх цих способів: тобто це має бути товар, в якому ви добре тямите, який ще слабо представлений у вашому регіоні і який затребуваний згідно статистики пошукових запитів. Якщо ви зумієте знайти саме такий варіант, успіх вам буде забезпечений.

І головне  продумайте хорошу кампанію для просування в інтернеті, сплануйте грамотну рекламну кампанію. Спеціалісти Ag.marketing завжди готові допомогти вам в цьому, тому звертайтеся, якщо вирішите втілити свої плани в реальність.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Тренди 2021: наймодніші речі
Мода — мінлива штука. Вчора було актуальним одне, сьогодні — друге, а завтра вже винайдуть щось третє. За усіма змінами поспіти важко, та й насправді немає такої необхідності. Головне — виокремити для себе основоположні трендові течії і з них обрати те, що є максимально близьким для вас.
Читати більше