Що дивитись: 13 українських фільмів 2017 року

1 березня 2017
Annie

У 2016 році у прокат вийшла рекордна кількість вітчизняних фільмів. У 2017 році їх має стати ще більше.​

"Люксембург" Мирослав Слабошпицький

Фільм розповідає про людей, що живуть і працюють у Чорнобильській зоні відчуження в умовах ядерної зими.
 
Kinokolo.ua

"Рівень чорного" Валентин Васянович

У центрі сюжету – весільний фотограф Костянтин. Він усе життя фотографує чуже щастя. 50-річчя стає для нього початком складного етапу. Все, що він любив – в один момент йде у минуле.
 

"Контури"

До цього альманаху документальних фільмів про стріт-арт входять три документальні короткометражні картини. "Проект дощу" Олега Чорного розповідає про маріупольську сторінку у творчості харківського графітчика Гамлета. Стрічка "Енджой" Валерія Балаяна присвячена анонімному кримському вуличному художнику. А фільм "Зсув" Олексія Радинського є вільною панорамою спільноти художників, музикантів та перформерів, що знайшла свій притулок в гаражному кооперативі в центрі столиці.

"Стрімголов" Марина Степанська

Ця київська історія розповідає про двох молодих коханців, яким до 30-ти. Ці не герої намагаються зробити непростий вибір у нашу "героїчну добу".
 

"Брама" Володимир Тихий

Головна героїня картини – баба Пріся – живе недалеко від Прип’яті з донькою Славою та онуком Вовчиком. До них навідується дільничний, що має роман зі Славою. Основна його мета – примусити їх виїхати із закритої території. Баба конфліктує з донькою, бо та не хоче жити за її правилами. Але й не може наважитися повернутися в місто до цивілізації.
 
lovelylife.in.ua

"Правило бою" Олексій Шапарев

У прокаті з 24 січня. Історія перспективного боксера Тараса, який разом із друзями заробляє собі на життя за допомогою вуличних боїв. Головний герой дізнається про хворобу матері та про те, що їй необхідна складна операція. Це змушує його вирушити на нелегальний тоталізатор.
 

"Рідні" Віталій Манський

У прокаті з 2 лютого. Історія життя режисера Віталія Манського та його родини, що живе в різних куточках України: у Львові, Одесі, на Донбасі та в Криму. Інша сюжетна лінія фільму висвітлює глибокі корені конфлікту між Україною та Росією.
 

"Dzidzio "Контрабас" Любомир Левицький

У прокаті навесні. Сюжет цієї народної комедії тримається в таємниці.

"Маріуполіс" Мантас Кведаравічюс

У прокаті з березня. Панорама життя у Маріуполі, неподалік від якого розгортаються військові дії. Картина зосереджена на людях, що продовжують займатися своєю справою, незважаючи на кризовий час. Героями стрічки стали чоботяр, робітники заводу та дому культури, рибалка, журналістка, машиніст трамваю.
 

"Інфоголік" Валентин Шпаков і Владислав Климчук

У прокаті з 2 березня. Молодий менеджер інвестиційної компанії Максим є справжнім інфоголіком. Він ні на хвилину не розлучається зі своїм телефоном. Його залежність стає справжнім прокляттям, коли всі новини, про які він дізнається, починають відбуватися саме в його житті.
 

"Поліна" Оліаса Барко

У прокаті з 25 травня. Історія дівчинки, яка вирушає на пошуки правди про свою сім’ю в чарівну подорож, сповнену небезпек і пригод.
 

"Червоний" Заза Буадзе

Два українця, що одночасно воювали за різні ідеали. Тепер вони на каторзі: колишній командир УПА Данило Червоний і радянський льотчик Віктор Гуров. Червоний — із заходу України, Гуров — зі сходу. Чоловіки домовилися між собою протистояти репресіям начальника табору майора Абрамова і підіймають повстання.
 

"Сторожова застава" Юрій Ковальов

У прокаті восени. Школяр Віктор здійснює подорож із нашого часу на тисячу років назад. У середньовіччі він знайомиться з богатирями Іллею, Добринею та Олешком. Разом з ними хлопцеві доведеться захистити власну землю від половців і містичних істот.
 

 
Перелік можна продовжувати і надалі, адже українських прем'єр у 2017 році очікується набагато більше. Пишіть у коментарях про найочікуваніші для вас стрічки ;)
 
Джерело: korysno
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотограф Фотограф 2 березня 2017
Цікаво!
Ефективне вивчення чеської мови онлайн: поради та рекомендації
Швидке освоєння чеської – це чудова можливість для абітурієнтів здобути вищу або середню освіту в Чехії. Курси обирають люди, які планують змінити роботу або виїхати на постійне місце проживання до Чеської Республіки.
Читати більше