Щасливі люди носять простий одяг: міф чи правда?

2 січня 2020
Annie

Індекс щастя та манера одягатися

Чим щасливіше люди живуть, тим простіше вони одягаються. До цього несподіваного висновку мене підштовхнув щорічний звіт ООН про рівень щастя в світі.
 
З 2011 року щорічно проводиться дослідження світового щастя. Так, не смійтеся:) Серйозні вчені розробили технології і тепер вимірюють у людей в різних країнах рівень їхнього об'єктивного благополуччя, а також їхню власну суб'єктивну оцінку того, наскільки гарне їхнє життя. А потім порівнюють показники і складають рейтинг країн за рівнем щастя громадян.

 
2017 року перша десятка щасливих країн виглядала так:
 
1. Норвегія.
2. Данія.
3. Ісландія.
4. Швейцарія.
5. Фінляндія.
6. Нідерланди.
7. Канада.
8. Нова Зеландія.
9. Австралія.
10. Швеція.
У тому ж складі, тільки міняючись місцями всередині першої десятки, ці країни лідирували і в минулі роки.
Знаєте, що об'єднує ці країни? Крім того, що там дуже високий рівень життя, приголомшливі соціальні стандарти і взагалі майже комунізм (в доброму сенсі цього слова (?)). З точки зору модного блогера, всі ці країни об'єднує надзвичайно просте, без вишукувань, ставлення місцевих жителів до одягу!

Країни-законодавці світової моди і стилю; країни, на вулицях яких стрит-стайл фотографи вихоплюють один за іншим ідеальні модні образи; країни, в яких кожна друга студентка виглядає, як ікона стилю, — бовтаються в четвертій десятці світового рейтингу щастя. Франція на 32 місці, Іспанія на 37. Італія, де кожна дитина (будь-якої статі) від народження знає, як правильно підвертати штани — взагалі на 50 місці! Із 157 досліджених країн, тобто майже в третини країн на Землі, люди живуть щасливіше, ніж італійці!

А що в щасливих країнах? А там ніхто не заморочується тим, наскільки міліметрів підвертати штани згідно з останніми рекомендаціями журналу VOGUE. Носять те, в чому комфортно, і не особливо переймаються, стильно це чи ні. Джинси/ майки, кеди/ кросівки, кофти і парки. У якійсь Данії чи Голландії йде попереду пара — і не відразу зрозумієш, хто з них хлопчик, хто дівчинка, настільки однаково вони одягнені.

Деякі мої знайомі чоловіки були б страшенно незадоволені тим, як одягаються жінки, наприклад, в Швеції. «Нема на що дивитися», — сказали б вони. «Це хіба жінки?» - обурились би. Але ось парадокс, судячи з результатів дослідження, Швеція — це дуже щаслива країна. Значить, ці жінки не відчувають себе нещасними від того, що не носять спідниці-олівець і не біжать із раннього ранку на роботу на 10-сантиметрових підборах, з укладеним волоссям і повним макіяжем. І більше того, чоловіки в цих країнах теж, очевидно, не відчувають нестачі щастя від того, що їхні жінки не виглядають 24/7, як експонат на виставці досягнень світової фешн-індустрії.

Я недавно писала про те, як просто і розслаблено одягаються жінки в Ізраїлі. Так ось, Ви не повірите, але Ізраїль в міжнародному рейтингу щастя — на 11 місці. Відразу після першої десятки.
 
А Ви як гадаєте, загальний рівень щастя і задоволеності життям впливає на те, як жінки одягаються? Чи це просто збіг?

 Здійснено переклад.

Зображення - pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Огляд iPhone 14 та iPhone 14 Plus: які оновлення ми отримали
Реліз айфона 14 став однією з яскравих подій осені. Прихильники техніки Apple з нетерпінням очікували на новий смартфон. Розгляньмо детальніше, чи не розчарувала новинка, яку презентували на початку вересня.
Читати більше
Пам'ять смартфона переповнена? Є кілька способів вирішити проблему
Будь-який користувач може мати проблеми з дефіцитом внутрішньої пам'яті телефону. Як завжди, це трапляється в невідповідних моментах: фотографування в подорожі або встановлення потрібного в цю хвилину програми. Хочете знати, як швидко та ефективно організувати вільне місце у пам'яті пристрою?
Читати більше