Сайт "Русская весна" допомагає Україні з матеріалами для міжнародного трибуналу

2 вересня 2015
UAPOST.US
Продовжуючи тему "епічного захоплення" козаками Мар'ївки (Луганщина), про яке повідомив світу "воєнкор" "сайту Русская весна", хотів би відзначити ще один цікавий нюанс.

rusvesna.su/news/1440271966

За словами "воєнкора", ця "героїчна операція" почалася в ніч на 22 серпня з того, що "Первомайськ в черговий раз почали обстрілювати з позицій ЗСУ".

"На даний момент Мар'ївка, яка була буферною зоною, зараз нами контролюється. Це дозволило знизити інтенсивність турбуючого вогню, який ведеться, зокрема, по Первомайську. Ми прогнозуємо, що найближчим часом по житлових кварталах стріляти будуть менше", - уточнив подробиці бою санінструктор батальйону "Єрмак" на псевдо "Морфій".
 
"Безперечно, залишення українськими військами частини Золотого - це успіх. По Первомайську стріляють переважно з Золотого. Якщо з Золотого не будуть стріляти українські танки, то мешканці приватного сектора Первомайська зможуть зітхнути з полегшенням", - пише "Русская весна".

Але 17 серпня 2015 року, тобто за 4 доби до "героїчного штурму", на Ютуб-каналі батальйону "СССР-Брянка" було опубліковане відео "СССР-Брянка. Мы никуда не уйдем. Передовая. Марьевка", в якому бойовики цього підрозділу демонструють, що вони знаходяться саме на станції Мар'ївка, яку, за словами воєнкора "Русской Весны", первомайські козаки епічно відбили у українських збройних сил.Тобто, якщо Мар'ївка, з якої вівся вогонь по Первомайську, вже давно знаходиться під контролем "ЛНР", то питання, хто саме обстрілює житлові квартали Первомайська, вирішується само собою – це роблять бойовики з метою дискредитації ЗСУ, незважаючи на жертви серед цивільного населення.

На злодієві й шапка горить. Бажаючи розповісти своїм спонсорам про дутий "подвиг" первомайських бандитів, "воєнкор" загнав бойовиків "ЛНР" у глухий кут, надавши Україні матеріал для міжнародного трибуналу.

Окрема подяка сайту "Русская весна", чиїм гаслом є – "тільки перевірена інформація". Ця "тільки перевірена інформація", безумовно, принесе користь Україні, як доказова база у переліку злочинів бойовиків проти цивільного населення українського Донбасу.

Автор: Дмитро Снєгирьов

Читайте також:
"Старшому братові" всупереч: як Казахстан і Білорусь захищаються від російської анексії
Що нам робити з Донбасом?
Донеччан в "ДНР" чекають тортури і підвал

 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше