Розколяда театрального центру "Пасіка" відбулася в центрі театрального мистецтва ім. Леся Курбаса

22 січня у стінах Центру Курбаса відбулося чарівне дійство - Розколяда.

Таких щедрувань, колядок, віншувань, жартів, співу та гри давно не було в нашій залі :). І ми святкували разом з нашими колегами. 

Театральний центр Пасіка щорічно проводить Розколяду на завершення всіх різдвяних свят. Традиційна подія, в якій брали участь театральний центр Пасіка (театр МІСТ, Київський театр-студія МІФ, ЧЕсний театр) з керівником Андрієм Приходьком, Валерій Гладунець, Тарас Компаніченко, гурт "Царина", молодіжна православна громада ім. Бориса та Гліба і Старокиївська коляда в центрі ім. Леся Курбаса.


   
Фото: Ірина Бунакова
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Гайда до Італії: що треба знати перед мандрівкою у країну пристрастей
Надворі в повному розпалі літо - саме час планувати, куди ж поїхати у відпустку. Пропоную добряче обдумати варіант з темпераментною Італією, місцем пасти, оливок та постійного натхнення. Якщо ви вже задумалися, прочитайте 10 речей, які потрібно знати про один з центрів світової моди. А може, ви побували вже у цій колоритній країні? Гайда ділитись враженнями!
Читати більше
#AmericanOutliers: нестандартні полотна аванґардистів пройдешнього століття
Про прагнення бути бунтівниками і творцями свого світу, необмежені світогляди, культурно-естетичні виклики аванґардистів ХХ століття. Незвичні рішення, багатство кольорів - усе це про тих, кого суспільство не могло довгий час прийняти.
Читати більше